Jump to content

Zapowiedz i nowości - Dragon

Recommended Posts

• Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dobra rada "bez napinania się" - zgadzam się  - zapewniam Cię że żadnego drugiego czy trzeciego dna nie szukałem i nie szukam. Dla mnie wszystko jest dość oczywiste. Za to - koniecznie z sensem i zr

?

Ciekawe zapowiedzi Shermanów w 1:72 z Korei ujrzały światło dzienne: M4A3E8 Sherman 'Easy Eight': https://www.scalemates.com/kits/dragon-7570-sherman-m4a3e8-easy-eight-korean-war--1293824

Posted Images

• 2 weeks later...

Jeszcze jedno: GDZIE MÓJ FLAK?? Już czekam na premierę z 3 miesiące i ciągle przekładają :/ Jest jeszcze kozacki zestaw figurek wyjętych z tego zestawu ósemki-wszystkich!

Kurcze co oni daja same wraki wraki wraki oraz Kupę złomu z drugiej wojny

A Ty znowu zaczynasz? Skoro Ci się nie podoba to nie kupuj.

Jakby tego złomu nie było to by nie powstały Leopardy, bo tak jakby nie było Mark I itp. nie powstałyby Tygrysy.

Może i trochę uprościłem historię, ale chyba rozumiecie sens.

krzychu-onisk Ten Flak:

Aaa 38, Bronco też wypuszcza, tak samo już jest Trampek.

Kurcze co oni daja same wraki wraki wraki oraz Kupę złomu z drugiej wojny

Coś mi się wydaje ,że będzie to trzeba ogłosić "wszem i wobec" na forum żeby wszyscy wiedzieli ,bo wydaje mi się ,że August nie odpuści póki wszyscy nie dowiedzą się o jego złotej myśli.

Proponuję zmienić tytuł wątku z "Dragon ->zapowiedzi nowych modeli<-" na "Dragon ->zapowiedzi odgrzewanych kotletów:(<-"

Już się naprawdę rzygać chce tymi panzerszmelcami od Dragona. Żeby to były jeszcze jakieś nietypowe niemieckie konstrukcje, a to ciągle te same modele, tylko z dodatkowymi i zamienianymi częściami, innymi nalepkami i inaczej wypacykowanymi pudełkami

Choć nie powiem, III z Sigiem 33 to ciekawa rzecz, ale kolejnego Stuga już nie komentuję...

Proponuję udać się pod krzyż i ponarzekać.

(Nie)stety, krzyż odgrodzili.

To poproszę najpierw żebyście zdjęli ogrodzenie, bo na ślepo nie będę jechał 300km do Warszawy. No chyba że macie bliżej ode mnie