Jump to content
okonek

Najciekawsze fotki waszych modeli

Recommended Posts

Czesc.

Jakis czas temu bawilem sie nad fotkami mojego ostatniego modelu . Dzisiaj odnalazlem jedna z zapomnianych . Troche popracowalem no i .....

003a.jpg

Edited by Guest

Skubaniec...jedno z ładniejszych zdjęc modelu tego okrętu w sieci...hm.....

Gdyby jeszcze były rozbijane fale na dziobie okrętu, to pomyślał bym że jest prawdziwy

Gdyby jeszcze były rozbijane fale na dziobie okrętu, to pomyślał bym że jest prawdziwy

Mowisz i masz

koncowe1.jpg

Edited by Guest

Już jest lepiej Może się i czepiam ale mogło by być trochę więcej wody przed i po bokach dziobu.

A tak nawiasem to bardzo ładnie odstawiłeś okręt gratuluję

Może się i czepiam ale mogło by być trochę więcej wody przed i po bokach dziobu.

No nie znam sie na tym jakiej wielkosci powinna byc ta fala ale natura nie klamie . Woda jest z prawdziwej fotki na ktorej plynie okret tego samego typu wiec powinno byc OK

Ano chyba ze tak, możliwe że okręt nie płynął zbyt szybko a więc i nie rozbijał za mocno fal.

.....możliwe że okręt nie płynął zbyt szybko a więc i nie rozbijał za mocno fal.

Normalnie masz racje bo orginal podchodzil do portu w Kiel

Guest

A co to za okręcik?

Ruskie niszczyciele mają super linie.

AWOT

Okonek, robiles to w Photoshopie, czy jakims innym Photopaint'cie?

Pierwsza fotka super. Zalamujace sie fale akurat zaslonil drzewiec bandery tej jednostki, z ktorej bylo robione zdjecie. Calos wyglada monumentalnie. Natomiast co do drugiego zdjecia, to ja bym troche rozmyl ta wrstwe na ktorej jest sam okret. Fotka oryginalu robiona byla prawdopodobnie w ruchu (z jakiegos hustajacego sie pokladu) dlatego fale sa lekko rozmyte i okret zbyt mocno odcina sie od nich. Ponadto rozmiekczylbym nieco same krawedzie po masce (po samej masce zawsze zostaja lekko poszarpane farfocle), bo tez zbyt ostro odcinaja sie na tle jasnego nieba. I jeszcze rufowa czesc burty odbija lekko zoltawe swiatlo, co mogloby miec miejsce przy wschodzie lub zachodzie slonca (a na taka pore dnia nie wskazuje kolor nieba)

To sa oczywiscie moje luzne medrkowania. Prawda jest taka, ze jak zbyt dobrze opracuje sie taki fotomontaz, nie bedzie widac ze to model i caly wysilek pojdzie na marne

A model jest rewelacyjny i bede to powtarzal przy kazdej okazji...

WARNING Wazelina detected

Pozdrawiam.

Robilem to w Adobe Photo De Luxe 2.0 Nie jestem specem od takiej zabawy i fotki powstaja z nudow.Ta tez

j2u552l808jb8zvi.jpg

Ech, kiedyś też próbowałem coś ciekawego wykrzesać ze swoich fotek, ale szkoda gadać...

Właśnie mi się napatoczył jeden wytwór (czyt. potwór):

q0ohv90jjs2bnc7v.jpg

Zrobione w Gimpie.