Jump to content

Recommended Posts

Arturze, całość robi powalający efekt, tylko mam jedno pytanie, dlaczego bandaże kół nie są wyszlifowane? Bardzo mi się podoba

Witam

Model po prostu genialny, brak mi słów

Znakomite ślady eksploatacji i w ogóle rewelacyjne malowanie, jedyna rzecz która mi nie pasuje w tym modelu to liny holownicze (wyglądają jak te z zestawu), szkoda że nie postanowiłeś ich wymienić na metalowe

Pozdrawiam

Witaj Arturze

Model jak zwykle wyśmienity

Ale czy mógłbyś przybliżyć nam jakich farb użyłeś i jak malowałeś obicia(i oczywiście jaka farbą:D).

Bo tez planuje taki model zakupić i chciałbym się troszke do niego przygotować

Z góry dzięki :

Hej Artur - zmiana stylu wyszła na dobre, to jest to. Jeszcze Cię dalej namawiam na podwozia, w trójkach aż się proszą do wyeksponowania tysiąca rzeczy. Jeśli nie lubisz błota to chociaż przebarwienia, wilgoć, spływające płyny eksploatacyjne - nie popuszczę.

Gratuluję z pełną odpowiedzialnością trojeczka się bardzo podoba.

Model wykonany wg najlepszych standardów światowych,techniki eksploatacyjne to majstersztyk,ale pytanie czy jest to model pojazdu który już nie jest w użyciu i stoi gdzieś tam na boku drogi albo na polu,czy jest to pojazd w trakcie użytkowania. Gąsienice jak nówki , w ciągłym użyciu a góra jakby trochę z innego przedziału czasowego.Ale to tylko moja prywatna opinia.Model uważam i tak za jeden z najlepszych III-ek w większości stron i pism modelarskich na świecie.

Dziękuję za opinię,obicia to gąbeczka i cienki pędzelek 000-kolor brąz Van Dyck,a jaśniejsze to kolor bazowy rozjaśniony bielą.

Jeszcze Cię dalej namawiam na podwozia, w trójkach aż się proszą do wyeksponowania tysiąca rzeczy. Jeśli nie lubisz błota to chociaż przebarwienia, wilgoć, spływające płyny eksploatacyjne - nie popuszczę.

Wiem,wiem.pracuje nad podwoziem,już potrenowałem błocenie,pozwolę sobie zamieścić efekty poniżej.

p1040275.jpg

Oczywiście mnie się podoba mam tylko pytanie: dlaczego lewa i prawa burta pod błotnikami są tylko brudne od kurzu? Wg mnie powinny być także udrapane ( choć w mniejszym stopniu ) i usmarowane jakimiś płynami...

dlaczego lewa i prawa burta pod błotnikami są tylko brudne od kurzu? Wg mnie powinny być także udrapane ( choć w mniejszym stopniu ) i usmarowane jakimiś płynami...

ale rzeczywiście podwozie jest "za czyste" przydało by się trochę urozmaicić.

Właśnie teraz robię wszelkie zabiegi żeby wyrównać wierzch ze spodem.

• 3 weeks later...

Ja przepraszam, że trochę odgrzewam temat, ale mam pytanie do Ciebie Artur skąd wziąłeś schemat malowania, czy ewentualnie możesz wrzucić na forum, albo jak ktoś inny ma?

Ja przepraszam, że trochę odgrzewam temat, ale mam pytanie do Ciebie Artur skąd wziąłeś schemat malowania, czy ewentualnie możesz wrzucić na forum, albo jak ktoś inny ma?

Schemat malowania jest z instrukcji Tamiyi-miały być zielone wężyki-no ale jak zwykle wash je trochę wypłowił.

Artur ja trochę nie na temat. Chciałem wejść na Twoją stronę (bo bardzo lubię Twój styl modelarski) ale mój antywirus informuje że jest zainfekowana jakimś trojanem i nie mogę jej otworzyć. Da się coś z tym zrobić?

Artur ja trochę nie na temat. Chciałem wejść na Twoją stronę (bo bardzo lubię Twój styl modelarski) ale mój antywirus informuje że jest zainfekowana jakimś trojanem i nie mogę jej otworzyć. Da się coś z tym zrobić?

Działania są podjęte,niedługo stronka ruszy,uzupełniona o nowe zdjęcia w galerii,będzie też dwu języczna-tekst polski i angielski,myśle że to sprawa 2 tygodni góra.