Jump to content

Recommended Posts

• Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uzbrojenie rakietowe kierowane pozwala na stosowanie czterech typów pocisków rakietowych : R-3R /produkt 320/, R-3S /produkt 310A7/, R-13M /produkt 380/ i R-55 /produkt 67/. Jednocześnie na samolocie

Monsun to wyrób nasz, na nasze potrzeby. Niech mnie ktoś poprawi, ale jeśli dobrze kojarzę z założenia miał podnieść możliwości naszych PF i PFM więc te pierwsze też mogły go przenosić. Czy PF był św

Kopiujesz zawartość tekstu z worda (np ctrl+C) i wklejasz w polu tekstowym na forum (np ctrl+V). Mi tak wchodzi.

Posted Images

• 3 weeks later...

Na pewno ta kwestia jest gdzieś wyjaśniona, ale ciężko się przekopać przez tyle stron. Czy "Bisy" przychodziły do nas już z polskimi napisami eksploatacyjnymi?

Adam Gołąbek w Lotnictwie z Szachownicą nr 17 podaje, że większość dostarczonych w 1980 do 34 była w ogóle bez napisów eksploatacyjnych.

Edited by manas
  • 1 month later...

Czy gdyńskie MiGi latały z wyrzutniami UB-16? Jeśli tak, to jak najczęściej wyglądały takie konfiguracje? Najbardziej by mnie ucieszyło zdjęcie 0880 z wyrzutniami ? 

5 godzin temu, em napisał:

URL=https://skrzydla.org/photo-Mikoyan-Gurevich-MiG-21-Bis-67795]133757_mid.jpg[/

Doskonałe zdjęcie, o to chodziło, dziękuję!

W Na niebie i na ziemi uchwycony został PFM o nb 6701. Numer na ciekawy krój cyfr, kojarzący mi się z 26 PLM, czy dobrze? Czy ktoś z szanownych kolegów ma jakieś foto tego samolotu z okresu przedremontowego?

6701-2.PNG

Edited by manas

Tak, wiem, chodzi mi o inne zdjęcia, niż ten kadr. Na ujęciach z filmu nie widać np. tego, jaka szachownica jest na stateczniku.

Z innej beczki: co jest podwieszone pod tą PF 1506?

16174537_1776284109364773_938510158530134802_n.jpg