Jump to content
marcin7018

Mój park samochodowy LKW 1:25

Recommended Posts

Odrysowałem na białej kalce , potem z białej kalki przerysowałem na arkusz białej folii samoprzylepnej , wyciołem i nakleiłem na kabinę

Posty nie związane z tematem zostały usunięte. Bardzo proszę o CZYTANIE swoich postów jeszcze przed ich wysłaniem, gdyż niejednokrotnie są CAŁKOWICIE NIEZROZUMIAŁE lub znacząco naruszają zasady pisowni języka polskiego.

mozesz mi pomóc zdjąć kabinę man tgs bo chce zmienić na mana tgx i nie mogę zdjąć kabiny sam bo niewiem jak zdejmuje się z modelu emek kabinę tgx jest zdjęcie tego prawdziwego modelu na stronie www.bergli- truckstop.no to jest moje gg17972358 maciej żukowski

Zobacz jak piszesz jak byś strzelał z karaninu. Forum to nie gg, tutaj stosuje się zasady pisowni i interpunkcji Następnym razem będę wywalał takie posty

mod

Bardzo fajne modele .Podoba mi się ten western star .Może więcej fotek tego modelu.Pozdro.

Twój tuning mi się nie podoba, za dużo tego wszystkiego pododawałeś. Mam pytanie mianowicie do Scanii do przewozu drewna. Czy takie zestawy istnieją, bo tutaj pierwszy raz się z takim spotkałem.

Mam pytanie mianowicie do Scanii do przewozu drewna. Czy takie zestawy istnieją, bo tutaj pierwszy raz się z takim spotkałem.

Czemu by nie ? Pierwsze lepsze zdjęcia z google :

autowp.ru-scania-r500-6x2-highline-timber-truck-2.jpg

2871826805-9cebc0ca8d.jpg

Pozdrawiam

BADUR,moje modele od waszych różnią się tym,że WY robicie modele pojazdów,które są w rzeczywistości. Ja tak nie robie. Moje Ciągole buduje na podstawie własnej wyobrazni,przeważnie z kilku ciężarówek wybieram jakiś element i dodaje do jednej. A co do twojego pytania,to takie zestawy istnieją tylko,że nie w Europie ponieważ przepisy ograniczają wymiary i ciężar tych pojazdów.

Witam. Zastanawiam się nad kupieniem białej scanii z chłodnią i mam takie małe pytanie, czy koła w ciężarówkach emek się kręcą ? ?

Witam. Zastanawiam się nad kupieniem białej scanii z chłodnią i mam takie małe pytanie, czy koła w ciężarówkach emek się kręcą ? ?

Kręcą się, ale przednia oś jest sztywna (koła nie skręcają się).

tornado dzięki za odpowiedź, bałem się, że mogą się nie kręcić . Pewnie kupie biała scanie z chłodnią, choć chciałbym mieć 3 osiową scanie z niskopodłogową naczepą, ale nie ma ona lusterek

pozdrawiam.

choć chciałbym mieć 3 osiową scanie z niskopodłogową naczepą, ale nie ma ona lusterek

Wszystkie modele firmy EMEK maja lusterka.

Mhm, czyli jak na zdjęciach nowa scania nie ma lusterek to znaczy, że są w zestawie tylko trzeba je sobie przykleić ? ? (Chyba nie bardzo, nie wiem)

Mhm, czyli jak na zdjęciach nowa scania nie ma lusterek to znaczy, że są w zestawie tylko trzeba je sobie przykleić ? ? (Chyba nie bardzo, nie wiem)

Lusterka są wkładane. Ja mam dwa Emeki i lusterka były w pudełku

No to skoro tak mówisz to dobrze, bo już się martwiłem, że może nie być..

Kupiłem scanie z niskopodłogową naczepą i mam takie pytanie, czy na tą scanie (3 osiowa) wejdzie naczepa chłodnia ? Myślę, że tak, ale wole się spytać, na pewno ktoś ma taką scanie i taką naczepę, więc proszę o odpowiedź. Chce zmienić naczepę i myślę właśnie o chłodni, może trochę o plandece.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=944816088

Witam . Wszystkie naczepy Emek pasują pod siodła i podwozia ciągników EMEK , więc nie ma obaw , że jakaś naczepa nie będzie pasowała . Modele EMEK są tak skonstruowane , że ściągane są osie , kabiny , zabudowy podwoziowe jak również w niektórych przyczepach i naczepach . Ja sam czasami bawie się w przekładanie kabin , osi i podwozi . Jest duża możliwość kombinacji tymi modelami

Po to ,żebyś się głupio pytał . Chciałem zmienic wcześniejszy komentarz tylko,że mi nie wyszło . Możesz teraz spokojnie spać