Jump to content
reggy

Koszulki Modelwork 2009

Recommended Posts

Hej!

Przepraszam za sporawy poślizg w sprawie koszulek - ale biorę wszystko na swoją pierś.

Udało mi się wszystko ustalić, mam nadzieję, że Ci którzy zdecydują się na nasze forumowe koszulki będą zadowoleni.

Przede wszystkim, co zamawiamy!

Koszulki zostaną wykonane w firmie www.strus.com.pl . Sądząc po portfolio, jakość raczej gwarantowana. Nadruk zostanie wykonany techniką sitodruku - gwarantowana trwałość i jakość. Koszulka na jakiej zostanie wykonany to czarna w standardowym kroju:

http://www.stedman.eu/Men-s-Collection/Comfort-Men.html

Rozmiary od S do XXL

Z przodu na lewej piersi (sercu ) znajdzie się logo forum, o szerokości około 10 cm.

piers_lewa_reddig1.jpg

Na plecach biały adres forum, szeroki na około 20cm.

tyl_reddig1.jpg

To co ważne, czyli cena!

Myślę, że oferta jest apetyczna cenowo. Wszystko zależy od ilości na jaką uda się nam wszystko załatwić.

Ile będą kosztowały same koszulki?

DLA 50 SZTUK, cena pojedynczej wyniesie 20,50.

DLA 70 SZTUK cena wyniesie 18,50.

DLA 100 SZTUK cena wyniesie 17,50.

Oczywiście jak uzbiera się więcej, to cena będzie jeszcze korzystniejsza. Jeśli uzbiera się mniej niż 50, to naturalnie cena będzie wyższa , ale mam nadzieję że przynajmniej tyle ugramy.

Wysyłać będę w kopertach bąbelkowych jako przesyłki listowe priorytetowe polecone. Standardowa koszulka waży 150-200 gram.

Koszty wysyłki:

6,5 zł dla jednej koszulki, 7,5 dla dwóch, 10 dla 3-4, 14 dla 5-8. Potem już idziemy w paczki i to raczej indywidualnie ustalamy. Jeżeli jakaś lokalna ekipa chce zamówić więcej koszulek i rozdać między sobą - zalecam jak najbardziej. Przewiduję też indywidualnie przesyłki zagraniczne - z tym mam większe doświadczenie niż z krajowymi 18 zł w EU dla jednej, 22 dla dwóch itd. Wewnątrz EU przesyłki dochodzą w 3-5 dni.

Płatność na konto bankowe, jak ktoś z zagranicy to może być ewentualnie PAYPAL.

To co jeszcze ważniejsze, czyli procedura zamawiania!

Niestety, nie mam tego komfortu że mogę zamówić koszulki przed otrzymaniem gotówki - mam nadzieję że zrozumiecie.

Pierwszą fazą będzie faza ZBIERANIA CHĘTNYCH.

PO PIERWSZE: piszecie W TYM TEMACIE ile koszulek chcecie i jakie rozmiary.

PO DRUGIE: wysyłacie od razu maila na koszulki.modelwork@gmail.com gdzie również piszecie ile koszulek jakich rozmiarów zamawiacie, oraz wasze dane adresowe do wysyłki oraz KONIECZNIE NICK na forum pod jakim się deklarowaliście w tym temacie. Najlepiej w temacie maila piszcie właśnie KOSZULKI - NICK.

Chcę mieć to tu na forum i na poczcie - jeżeli po prostu ilość tu i tam mi się będzie zgadzać, wtedy będę pewny że wszystko jest okej.

Dodatkowo skutecznie odsieje mi to ludzi którzy nie czytają postów i napiszą tylko w tym temacie "biorę dwie". Proszę podchodzić poważnie

Po fazie ZBIERANIA CHĘTNYCH nadejdzie piękna faza ZBIERANIA KASIORKI.

Dla wszystkich którzy wysłali mi maile wyślę swoje dane konta wraz z kwotą jaką mają przelać uwzględniając koszty wysyłki. Pewnie na forum też zamieszczę.

Przelewacie wtedy kasę na moje konto (w tytule przelewu koniecznie napiszcie IMIĘ I NAZWISKO osoby której dane podaliście do wysyłki oraz NICK z jakiego się deklarowaliście.

Potem nastąpi faza ZAMÓWIENIA. Koszulki w 7-14 dni powinny być u mnie, wysyłają mi kurierem UPS.

Potem faza WYSYŁKI DO WAS. Postaram się ogarnąć to błyskawicznie.

A jak planuję to w czasie?

Od dzisiaj, tj. 13 sierpnia do końca 23 sierpnia (czyli północy z niedzieli na poniedziałek) następuje FAZA ZBIERANIA CHĘTNYCH. 23 o północy zamykam wstępne zamówienia. Na podstawie ich ilości obliczymy cenę pojedynczej koszulki. Dam wtedy ogłoszenie o cenie, roześlę Wam maile z danymi konta i kwotą.

Od 24 sierpnia do 2 września będę czekał na przelewy. W wyjątkowych przypadkach tych parę dni jakiś przelew może się spóźnić, ale proszę tego nie nadużywać - nie jestem w stanie założyć za wszystkich. Co wieczór będę się starał potwierdzać Wam na maila (ew. na forum) że przelew doszedł.

Jeżeli ktoś już w fazie zbierania kasiorki zdecyduje się na koszulkę, oczywiście może się dopisać. Niech napisze tu posta i wyśle maila. Postaram się jak najszybciej potwierdzić i przesłać dane konta. Tyle, że takie zamówienia już nie obniżają ceny dla Was.

2-3 września złożę zamówienie w firmie i będę czekał na przesyłkę od nich.

4 września jadę na wakacje do Karpacza na tydzień i osiągalny będę tylko pod mailem albo numerem telefonu który wyślę razem z danymi konta mailem - żeby można się było w razie czego skontaktować.

Jak wrócę koszulki powinny być u mnie. Wtedy porozsyłam. Po 17 września powinny być u Was. W sam raz na kolejny sezon konkursów modelarskich

Wszelkie pytania i sugestie proszę kierować do mnie przez prywatną wiadomość na forum - odpowiem ASAP i zamieszczę odpowiedź w temacie. W tym temacie piszcie tylko zamówienia.

Ewentualne parę złotych jakie by zostało z całej akcji zostanie przekazane na poczet przyszłych konkursów na forum. Ale staram się tak wymierzyć, żeby za dużo nie zostało bo to tak niezręcznie

Rozmiarówka:

Jakoby dla koszulek stedman'a:

rozmiar/wzrost/długość/szerokość

S/164 cm/68 cm/54 cm

M/170 cm/70 cm/56 cm

L/176 cm/73 cm/58 cm

XL/182 cm/76 cm/60 cm

XXL/188 cm/78 cm/62 cm

http://www.fabrykaodziezy.pl/index.php?d=informacje&id=2

Lista na podstawie z głoszeń z forum:

Reggy - 1- L, 1 - XL -mail OK

Żapcia - 1 - S -mail OK

hubert72 - 1 - XL -mail OK

wielkamucha - 2 - XXL -mail OK

elrogalo - 1 - M -mail OK

Jawkers - 1- XL -mail OK

Gulus - 3- XXL -mail OK

wicio1960 - 1 - XXL -mail OK

Marek44 - 2 - XL -mail OK

Mart72 - 1 - L -mail OK

ccrriiss - 1 - XXL -mail OK

P@weł - 1 - L -mail OK

Majek - 2 - M

Karol 111 - 1 - XL -mail OK

Krzychu-onisk - 1 - S, 1 - L -mail OK

Micz - 1 - L -mail OK

Aras45 - 1 - L -mail OK

Panzer_lehr - 2 - XXL -mail OK

Piter - 2 - L -mail OK

JarekS - 2 - L -mail OK

Liteonit1 - 1 - L -mail OK

Kamil K. - 1 - M -mail OK

Praetorian 2 - M -mail OK

Szlachcik1 - 1 - L -mail OK

Dweler - 1 - XL -mail OK

Shilka (Robert T.) - 3 - XL -mail OK

riddick - 2 - XXL -mail OK

Patyk - 1 - XL -mail OK

Roobert - 1 - XL -mail OK

Lucas HS - 1 - L -mail OK

Nexus - 2 - XL -mail OK

wuwumaster - 1 - XL -mail OK

Stroju - 1- XL -mail OK

Ł.Sosnowski - 1- XL -mail OK

Pawlo - 1 -XL -mail OK

Andrzej_LK - 1 - L

Kermit - 1 - XL, 1 -XXL -mail OK

JW - 1 - L -mail OK

Jędrek - 1 - L, 1 - XL -mail OK

Bilonzo - 1 - L -mail OK

MrBat - 1 - XL -mail OK

Kwintus - 1 - XL -mail OK

MiroslawG - 1 - L

Dane jakie mi wysyłacie na maila wprowadzam sobie do bazy, będę miał wtedy łatwiej z drukowaniem nalepek na paczki (szpan) i pewność że nie przekręcę nazwiska/adresu. Mały wyciąg (bez danych osobowych) pod tym linkiem:

http://docs.google.com/View?id=dhq2pcxw_6cvbfc2ct

update: niedziela 23 sierpnia, 11:45

Edited by Guest

Witam Ja też poproszę jedną największą XXL

Pozdrawiam ccrriiss

Dopisz mnie na dwie M-ki.

Maila wyśle wieczorkiem, muszę się najsampierw w regulamin zamawiania wgryźć...

Poproszę:

raz S i raz L

Mail będzie albo dziś wieczorem albo jutro jakoś przed południem.

Lista na podstawie zgłoszeń z forum:

Reggy - 1- L, 1 - XL -mail OK

sam do siebie napisałeś?

Witam,

Dla mnie 2 x XXL.

Dziękuję za uwagę.

Mamy już 27 koszulek zamówionych ;) Ci co nie podesłali maila niech z czasem podeślą - jest jeszcze dużo czasu.

P.S. Ale fajnie się kasuje tak dużo postów. Idę do działu Pojazdów trochę pozwiedzać

Praetorian Przemek- 2 (cfaj, dos, dwa) razy koszulka rozmiar M

W miarę to idzie, ale chyba kiepski okres na zbieranie zamówień-wakacje, urlopy. Może Reggy przedłuż termin dawania zgłoszeń?

No to i ja się skuszę na jedną L

Mail już poszedł

Edited by Guest

siemka

to dla mnie bedzie jeden raz XL

witam, jedną XL proszę, mail już poszedł, pozdr

No to i ja po długich debatach nad rozmiarem biorę:

jedną XL

już posłałem maila.