Jump to content
reggy

Koszulki Modelwork 2009

Recommended Posts

rowniez otrzymalem.wielkie dzieki,jest ok

zapcia08.jpg

Chciałem tylko zauważyć, że logo zostało nadrukowane na idealnej wysokości i pięknie współgra z płcią wykształconą.

Co racja to racja , ale koszulka nawet mamie się spodobała, a kręciła nosem, że kolejny gadżet .

Chciałem tylko zauważyć, że logo zostało nadrukowane na idealnej wysokości i pięknie współgra z płcią wykształconą.

Jak to Reggy, na każdy detal zwróci uwagę.;)

No ja już dziś w szkole promowałem Poszło kilka dziwnych spojrzeń, ale tak to chyba dobrze wygląda się w 'mhrocznej' koszulce MW.

pzdr.

A ja znalazłem moje dwie dzisiaj w skrzynce pocztowej.

Miały być polecone ;] Dziwne.

No i były polecone, tylko że ja mam taką specjalną umowę z PP, że nie muszę potem latać z każdym awizem do nich. ;)

Pozdrawiam

Przedwczoraj koszulki były u mnie

Dzięki reggy, że Ci się chciało poświęcić swój czas - kawał dobrej roboty

u mnie od wczoraj czekała u sąsiada,

ja również mam umowę z Pocztą, żeby zostawiali polecone,

dzięki Reggy ! od początku zorganizowałeś to profesionalnie

Jest super. Koszulka świetnej jakości, a na tym mi najbardziej zależało Gratki i wielkie dzięki Piotrek

po przygodach z pocztą i do mnie koszulki dotarły (faktycznie są fajne ), tym razem była to akcja w stylu jest awizo - nie ma przesyłki i nie można jej znaleźć (w sumie szukanie zajęło im kilka godzin)

jako ciekawostka akcje z pocztą innego typu to (codziennie zaglądam do skrzynki):

-powtórne awizo, pierwszego brak (niejako standard)

-pierwsze i powtórne awizo jednocześnie tego samego dnia (zdarza się)

-awizo na przesyłkę odebraną przeze mnie tydzień wcześniej (przeszli sami siebie )

-niesamowita szybkość działania objawiająca się tym, że przesyłka po wyjściu z urzędu celnego "idzie" dłużej do mojego urzędu pocztowego niż od wysłania z Japonii do wyjścia z urzędu celnego

-półtora miesiąca na dostarczenie krajowego pakietu czy kartka pocztowa dostarczona po roku czasu od wysłania

są i pozytywy ale jakoś te negatywy bardziej wpływają na mój odbiór tej instytucji

Jędrek

Jędrek, ale nic nowego... u mnie dokładnie, ale dokładnie to samo... a przesyłki coraz droższe, ciekawe, czemu?? pewnie dlatego, że coraz więcej osób zaczyna korzystać z usług konkurencji... więc na czymś zarobić muszą...

A to przy okazji koszulek też PP zaliczyła wpadkę We wtorek wysłałem - w czwartek przychodzi do mnie listonosz z jednym zwrotem, na szczęście z Olsztyna, że taki ktoś nie mieszka pod takim adresem. Ja zdziwiony, 4 zeta zabuliłem za zwrot, w komputerku patrzę - adres dobry nadrukowany, kolega ma też taki sam adres w danych konta bankowego z którego przyszedł przelew, więc taki adres musi mieć na dowodzie osobistym. Podobno pierwszy raz to mu się zdarzyło

A to przy okazji koszulek też PP zaliczyła wpadkę We wtorek wysłałem - w czwartek przychodzi do mnie listonosz z jednym zwrotem, na szczęście z Olsztyna, że taki ktoś nie mieszka pod takim adresem. Ja zdziwiony, 4 zeta zabuliłem za zwrot, w komputerku patrzę - adres dobry nadrukowany, kolega ma też taki sam adres w danych konta bankowego z którego przyszedł przelew, więc taki adres musi mieć na dowodzie osobistym. Podobno pierwszy raz to mu się zdarzyło
Jak to w końcu załatwiłeś? Bo ja bym składał reklamacje na poczcie...

Pozdrawiam

Ech, już nie miałem czasu latać po pocztach Zostawiłem w modelarskim do odbioru, w końcu jedno miasto. Kolega miał pójść na pocztę i wyjaśnić sprawę na przyszłość.

W kwestii koszulek, czy będą jeszcze zamawiane???

Bo jeśli tak, to ja się piszę na jeszcze kilka sztuk.

I takie drugie pytanie, czy ktoś z Kolegów Forumowiczów wybiera się na 24 października do Poznania na wystawę i targi modelarskie...jeśli tak to może w znakiem rozpoznawczym będą koszulki???

W kwestii koszulek, czy będą jeszcze zamawiane???

Bo jeśli tak, to ja się piszę na jeszcze kilka sztuk.

Cieszę się, że się na tyle spodobały Parę M i parę XXL mi zostało, jak ogarnę to i owo to na pewno napiszę ile dokładnie.

Troche za późno się obudziłem z tymi koszulkami więc jak by było kolejne zamówienie to też się łapie

Ja jestem za czapkami

Pozd:Arek17

W piątek było awizo, wczoraj odebrałem. "Cyfra" się zgadza, rozmiar też (jeszcze ), więc jest ok.

Koszulka dotarła szczęśliwie. Awizo było we środę, odebrałem ją wczoraj. Wszystko się zgadza. Dzięki, reggy

Tym razem i ja się pisze na koszulkę. Czy te XXL daja radę na 184cm i takiego chuderlaka co wazy 65kg??