Skocz do zawartości

[HUMVEE] m998 w malowaniu USMC - 1:35 - Academy


peter

Rekomendowane odpowiedzi

Nabiera rasowego wyglądu

ale zmień proszę uchwyty na lusterka - są stanowczo za grube te plastikowe

Wiem - jestem upierdliwy ale taki jeden znany nam wszystkim z drewnianymi częściami do M16 i M60 mnie scigał, więc.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero zacznę cię ścigać, oj już przeglądam z lupą twoje tematy Co do mocowań to zobaczę, zacząłem sobie dłubać prowizoryczne montowanie kmu z tyłu dla urozmaicenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dach, jeszcze bez matu ale już z washem i suchym pędzlem.

SV504038.jpg

Zrobiłem sobie stanowisko km'u które dam z tyłu, skopiowałem rozwiązania z Sd.Kfz. 251, Merkavy I i SH-2G w MW

SV504041.jpg

Pracuję nad anteną

SV504035.jpg

I dokleiłem zderzak, na zdjęciu jest krzywo ale naprostowałem.

SV504042.jpg

Teraz robię figurkęi myślę że trzeba też zacząc jakąś podstawkę w wersji mikro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proponuję malutką zmianę - nie montuj km-u tak jak na fotce tylko w tym miejscu daj dodatkowe ramie i na nim dopiero km, zwiększysz możliwości "ostrzału" we wszystkich kierunkach - fotka z "afgańskich dumvee" po południu bo jak zwykle pendrive został tam gdzie nie miał zostać.

Dach mam wrażenie że jest za bardzo naciągnięty - ale przynajmniej faktura jest OK nie jak na plastikowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BaldPuma jak będziesz mógł to pokaz zdjęcie a moze coś zmienie. Dach mi się osobiście podoba Qdłaty już za późno, to przez żarówki

Modle skończyłem, zdjęcia później, gdy Łysa Puma pokaże co źle zrobiłem z km'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie źle - przecież to TWÓJ projekt

godz. 17.00 będzie pare fotek rozwiązania dumvee w Afganistanie, jak pisałem - dodatkowy przegub zapewnia większy ruch dla strzelca na skrzyni ładunkowej

 

16.40

 

th_1.jpg th_2.jpg th_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, fajne to to, moze zmienie ? Zobaczę...

Na razie tak:

SV504060.jpg

SV504061.jpg

SV504062.jpg

SV504064.jpg

SV504065.jpg

SV504066.jpg

SV504067.jpg

SV504068.jpg

Nagroda Nobla dla stroja za sposób malowania twarzy, pierwsza w życiu figurka mi się spodobała

PSS W mojej nieograniczonej głupocie zapomniałem że kurz się gromadzi przy wycieraczkach. Oraz z w/w powodu model zrobił upadek i oczywiście zderzak przyjał impet, naprostujemy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agroda Nobla dla stroja za sposób malowania twarzy, pierwsza w życiu figurka mi się spodobała

PSS W mojej nieograniczonej głupocie zapomniałem że kurz się gromadzi przy wycieraczkach. Oraz z w/w powodu model zrobił upadek i oczywiście zderzak przyjał impet, naprostujemy....

Nie prostuj, tylko jeszcze dognij, sprobuj oddac efekt zgiecia metalu. Fajnie by to moim zdaniem wygladalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.