Jump to content

Temat główny

Guest KonDi

Recommended Posts

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czas przyjmowania zgłoszeń już miną. No ale może być wyjątek ;)

Czyli mógłbym dołączyć ze swoim rozgrzebanym 737? Mam już sklejone skrzydła i kadłub.

Wydaje mi się , że obydwie wersję są dobre

Wygląda na to, że masz rację, sorry.

Czyli mógłbym dołączyć ze swoim rozgrzebanym 737? Mam już sklejone skrzydła i kadłub.

Spoko. Wyślesz mi na priv tak jak jest w pierwszym poście , czyli nazwe modelu , firmę , skalę i link.

Temat główny wraz z wszystkimi warsztatami został przeniesiony do specjalnego poddziału projektów grupowych - Boeing.

Pozdrawiam

Dzięki Kermit .

Sam wcześniej widziałem , że powstały takie działy ale nie przyszło mi to do głowy żeby i nasz przenieść.

Do projektu dołączyło 2 userów więc może coś ruszy do przodu

Dzięki Kermit .

Sam wcześniej widziałem , że powstały takie działy ale nie przyszło mi to do głowy żeby i nasz przenieść.

Do projektu dołączyło 2 userów więc może coś ruszy do przodu

Nie ma sprawy. Jak skończę remont mieszkania, to zabieram się za arbuza, a potem za benka. Trzeba wreszcie kończyć te warsztaty...

Pozdrawiam

Projekt dotyczy samolotów komunikacyjnych.

Boeingi (samoloty pasażerskie)

Jedynym wyjątkiem w projekcie to C-17 ale on też sprawuję funkcję komunikacyjną , w pewnym stopniu

MD-17 (pozniej BC-17X - ten byl nawet wspierany finansowo przez amerykanski MON - z opcja na przejecie przez USAF w czasie kryzysu) otrzymal certyfikat FAA w 1997 roku. Niestety zabraklo wowczas chetnych i Globemaster III bez systemow wojskowych padl zanim wystartowal...

Tu jest troche hipotetycznych kalek http://www.drawdecal.com/c17/c17.htm

Pozdr.

Pawel

C-17 to samolot transportowy , ale również pełni funkcję "przewozu" żołnierzy na/z front/u. I jak wspominałem C-17 to wyjątek.

Kondi dlaczego :(

Mówiłem , projekt dotyczy Boeingów komunikacyjnych.

• 2 weeks later...
Kondi nie dopisuj mnie jeszcze może dołączę z C-17:) rodzice mi mają kupić na imieniny:D

Wszystkie takie sprawy załatwiaj ze mną na PW.

Jak będziesz miał model to pomyślimy