Jump to content

Australian SAS, Vietnam'68. Bravo6, 1:35.

Recommended Posts

Hmm.. twarz jakby podobna do twórcy figurki.... przypadek?

Też mam takie "niejasne" wrażenie.

I dobrze, przynajmniej wygląda to normalnie, a nie, jak niektóre figurasy, gdzie wszystko jest ok, ale od szyi w dół...

SlawiekD, chętnie oglądam Twoje produkcje, wyglądają estetycznie i można się czegoś nauczyć

Pozdrawiam,

bzzz-bzzz

No wlasnie, tez mi sie wydaje ze to SlawiekD. W Wietnamie to bardziej bym sie go spodziewal w roli instruktora Specnazu GRU, a tu prosze, sluzyl w SASR. Figurka super.

Tylko mi coś dziwnie broń wygląda
- a co chcesz od broni ? Sterling Mk5 Silencer (L34A1) i jakas modyfikacja L1A1.

Pozdr.

Pawel

Autor tego rzeźbiarstwa - mój brat, Władimir. Bravo6 - jego firma.

Byłem pierwowzorem oblicza figurki.

Zdolnego masz brata (choć widać, że to chyba u Was rodzinne ). Figurka przynajmniej wygląda jak prawdziwy człowiek - nawet nie pomalowana.

Takie "normalne" twarze ciężko czasem zobaczyć nawet w 1/16, a w 1/35 to można zapomnieć - choć ostatnio nieco drgnęło w temacie.

Pozdrawiam,

wielkamucha

Gratuluje figurki, gratuluje malowania i gratuluje brata, tylko przydała by się jakaś mała podstawka chyba, że znajdzie się na czymś większym.

P.S.

Szkoda, że nikt z naszych dystrybutorów nie pomyślał o sprowadzeniu figurek tej firmy. Po prostu kij im w .......

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję .

Wojtek

Tylko mi coś dziwnie broń wygląda
- a co chcesz od broni ? Sterling Mk5 Silencer (L34A1) i jakas modyfikacja L1A1.

Pozdr.

Pawel

Chodzi mi o broń trzymaną w prawej ręce, a dokładniej o kolor brązowy.Jest taki jednorodny bez gry światła i cienia.Wygląda nienaturalnie w przeciwieństwie do bardzo dobrze pomalowanej i wycieniowanej reszty.

PKD4GA, nie służyłem nigdzie. Prosto brat zdecydował, że osoba moja podobnie do Australijczyka.
- dobra, dobra... mamy dowod - SlawiekD jak zywy. Najbardziej podoba mi sie "Bunny" od Twojego brata... idealny.

Pozdr.

Pawel

Jakbym miał wskazać firmę której nowości zawsze mi się podobaja to wybrałbym Bravo6, nie marnują potencjału, pozdrów brata i powiedz żeby zaczął rzeźbić żołnierzy z ISAF, najlepiej niech zacznie od Polaków ;)

• 4 months later...

Figurka pierwsza klasa. Malowanie profesjonalne. Nic dodać nic ująć.

Szkoda że figurki są istnym Graalem na naszym rynku.

Nie rozumiem czemu czepiacie się broni? Czy ktoś widział używaną broń w realu czy tylko napatrzył się na miniatury na Armoramie? Przetarcia i cieniowanie to mania modelarska. O broń się dba nawet w trakcie walk. Wytarte do granic wytrzymałości MG, Emki i inne kulomioty nijak się mają do rzeczywiście zeksploatowanej broni. Ale to przecież łądniej wygląda... ech....