Jump to content

Recommended Posts

• Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Julku dlaczego takie foty trafiają do mnie ZAWSZE post factum

Miło zobaczyć, że zawieszenie w modelu to kompletne SF

Pacafa nie wiem ile kosztował bo brałem go od Milana z innymi rzeczami.

Zobacz na stronie T&T i dodaj rabat dla kolesiów z uwzglednieniem koron, które wówczas poszły w górę.

Marcinie nie martw się o autko. Na fotach jest ogromne, ale w realu to raptem 17mm szerokości Laughing

Wiem, że sobie poradzisz. Ale na poprzedniej fotce wyglądał jak kostka szarego mydła

• 2 weeks later...

Zabieram się wreszcie za M113. Jestem obecnie na etapie zbierania dokumentacji do wnętrza. Pierwszy problem to coś, co jak mi sie wydaje może byc bakiem paliwa.

U Trumpetera jest tak:

PA290127-1.jpg

A na wszystkich fotkach króre znalazłem "skrzyneczka" jest gładka w wypukła niczym bidon:

M13_FSV_02_med.jpg

Widziałem, że tak zrobił jakiś producent w 35, pewnie panowie z trumpka wiele sie nie zastanawiali tylko pomniejszyli ten element

Jeśli ktoś ma foty lub rysunki dla wariantu APC to byłbym wdzięczny

ten element jest gładki jak na zdjęciach...

To jest modyfikacja na wojnę w Wietnamie - uszczelniony płytą pancerną przedział zbiornika, który miał chronić załogę w przypadku przebicia. W sieci można znaleźć sklepy oferujące późniejsze wersje zbiornika, które znajdowały się również w libańskich wozach podarowanych przez Izrael.

Niewielki postęp na niwie M113.

Stokrone dzięki za linka dla Barthass'a

Na fotkach z Verlindena za daleko bym nie zajechał.

rodek.jpg

rodek1.jpg

rodek2.jpg

Widać o ile powiększyłem bak paliwa. Ławki w modelu też nieco lewe

No teraz jeszcze parę pierdołek w przedziale desantu i praca nad stanowiskiem kierowcy.

• 2 weeks later...

Dalsze postępy. Dorobione przewody paliwowe i kable elekrtyczne z przykrywającymi je listwami:

kabinka.jpg

I widok z ławką:

kabinka3.jpg

Prawa strona prawie gotowa. Jeszcze tylko jakaś gaśnica i elektryka. Dodam też bambetli w rogu bo nie wiem czy nie zdemontowali grzejnika :

kabinka4.jpg

kabinka1.jpg

kabinka2.jpg