Jump to content
reggy

Barwy Forum - podsumowanie projektu i ankieta!

Który z poniższych modeli zasługuję na wyróżnienie:  

105 members have voted

1. 1. Który z poniższych modeli zasługuję na wyróżnienie:

• Bf-109F-4Z/Trop ICM 1/48 - Marek_d
      10
    • Supermarine Spitfire Mk. Vb/Trop - P@wel
      3
    • P.23B Karaś, 1:72 - Jachud3
      3
    • Merkava Mk.4 ACADEMY 1/35 - Szwabu87
      3
    • Magach 6 z KMT-4 - Academy - 1:35 - 93mati
      29
    • Panther ausf. F - Dragon 1:35 - Reggy
      9
    • Dingo Mk. Ib - Peter
      5
    • Leopard 2A4 - Karol 111
      40
    • Galeon solarny RLS Legacy - Artoor_k
      3

Recommended Posts

barwy3ox4.png

Hej!

W sumie projekt miał się skończyć dość dawno temu. Parę osób poprosiło mnie jeszcze w sierpniu, żeby przedłużyć - jak widać przedłużyliśmy!

Mam nadzieję, że te osoby pokończyły - sprawdzić nie mogę bo ma skrzynka wiadomości nie sięga tak daleko w przeszłość, a nie mam pamięci do imion

Miło, że dopisali lotnicy, a i nawet "prawie" wodniak się pojawił! W zeszłym roku królowała pancerka - a skoro już jesteśmy przy poprzednim roku, to gwoli przypomnienia:

viewtopic.php?t=9879

Dwie edycje mamy za sobą. Na trzecią muszę coś wymyślić specjalnego, bo widać brak dynamiki w projekcie.

Ale każdy projekt ma sens, jeśli powstanie w nim "coś", a w tym projekcie tych "cosiów" ukończonych zostało 9 sztuk, a wszystkie możecie zobaczyć pod spodem:

Bf-109F-4Z/Trop ICM 1/48

Marek_d

Kolorystyka maszyn Luftwaffe z walk w Afryce świetnie pasuje do naszego Forum! Świetnie wykonana maszyna - no i dbałość o detale takie jak malowane od szablonu przerywane czerwone linie na skrzydłach!

viewtopic.php?t=16402

P1090326.jpg

Supermarine Spitfire Mk. Vb/Trop, T-L, EP-706, Malta 1942r.

P@wel

Jest Messerschmitt, musi być i Spit Mocne kolory, wyraźne styranie - czego chcieć więcej!

viewtopic.php?t=15450

DSC02295.JPG

P.23B Karaś, 1:72

Jachud3

Spójrzcie na wypełnienie literek w "Forum Modelarstwa Plastikowego" w naszym logo! Pasuje, pasuje! Miły polski akcent! Oby więcej takich

viewtopic.php?p=251683#251683

DSC03580.jpg

Merkava Mk.4 ACADEMY 1/35

Szwabu87

Piękny czołg w pięknym malowaniu!

viewtopic.php?t=16758

p83000142.jpg

Magach 6 z KMT-4 - Academy - 1:35

93mati

Świetnie pomalowany - bardzo duże brawa za zdjęcia! Osobiście bardzo podobają mi się na białym tle

viewtopic.php?t=16664

09.jpg

Panther ausf. F - Dragon 1:35

Reggy

Lipa na gąsienicach.

viewtopic.php?t=16512

panthergal09.jpg

Dingo Mk. Ib

Peter

Brawa za ciekawie uchwycony efekt schodzącej piaskowej farby, ukazujący bazowy kolor sprzed operacji w Afryce! I ziemia na podstawce godna pozazdroszczenia! Brawo!

viewtopic.php?t=16725

SV504329.jpg

Leopard 2A4

Karol 111

Dla tego Pana należą się solidne brawa za pomysł, a jeszcze solidniejsze za wykonanie! Popis zdolności malarskich na najwyższym poziomie! Ciekawszego kamuflażu ze świeczką szukać - a jak zwykle to bywa w przypadku najlepszych pomysłów, inspiracją była natura i sam leopard Teraz czekamy na Tygryska

viewtopic.php?p=252607#252607

wel036.jpg

Galeon solarny RLS Legacy

Artoor_k

A w pojedynkę okręty reprezentuje ta oto jednostka! Ale to Galeon Solarny, a jak każdy wie - one się niczego nie boją! Brawa za pomysł, wykonanie i piękne oddanie Barw Forum!

viewtopic.php?t=16717

galeon2.jpg

W tym roku projekt był lekko luźniejszy, zapraszam do udziału z ankiecie "ku chwale i wiecznej pamięci" autora i jego dzieła! Za 7 dni ankieta się zakończy, a wątki zostaną przeniesione do działów tematycznych!

Edited by Guest

Eh, nie moja wina. Przy tworzeniu działów projektów grupowych nie dano zwykłym użytkownikom uprawnień do głosowania. W pojazdach przed chwilą robiłem test i działa. Przeniosę temat do Komunikatów i będzie okej.

szkoda, że T-54 kolegi Baldigozza nie pojawił się w ankiecie, ale domyslam się, że autor nie uznał swego modelu za skończony

chyba ...

Oj też żałuję, bo model zacny i pięknie styrany! No ale relacja nie była dokończona, nie pojawiło się słowo "galeria" ;) A z tego co widziałem na zdjęciach z Lublina, model skończony i świetnie się prezentuje!

Gratuluję uczestnikom projektu, którzy skończyli swoje modele. Ja niestety poległem z moim OV-10. Wygrała proza życia. No ale Bronco nie złożyłem do pudełka dalej nad nim pracuję. Mam nadzieję, że wątek warsztatowy zostanie przeniesiony do odpowiedniego działu bo baaaardzo chciałbym zakończyć galerią swoje zmagania z modelem.

Piotrek

Oczywiście, gdy tylko skończy się ankieta subforum zostanie wyłączone, a tematy poprzenoszone do for tematycznych

Ustawiłem na 7 dni, to pewnie dzisiaj wieczorem będą. Tak sądzę. Prawdopodobnie. Być może.

95 oddanych głosów - mało

95 oddanych głosów - mało

Osobiście nie głosowałem bo mi to gdzieś umknęło, a szkoda bo fajne modele się tu prezentują.

Chciałbym zapropopnować administracji, aby w wypadku takich ankiet wysyłała do każdego użytkownika maila treści "oddaj głos". Myślę, że wtedy osoby bioroące udział konkursie mogłyby liczyć na większą ilość głosów.

ja głosowałem na jeden z samolotów a i tak miałem z tym spory problem, bo jest tutaj kilka modeli, które poziom wykonania wg mojego uznania mają o kilka leveli wyższy od mojego,

ale...

Dziękuję wszystkim, którzy głosowali na mój model.

Dziękuję również tym, którzy głosowali w imieniu swoich kotów...

Wszystkim stawiam virtualnego browara

szkoda tylko, że więcej osób nie głosowało, wtedy wyniki mogły być całkiem inne, a tak to mamy frekwencję gorszą niż w wyborach parlamentarnych

Wykonałem 300% normy! :D:D Dziękuję tym 3 osobom, które na mnie zagłosowały

Wielkie gratulacje dla kolegi karola 111, wspaniały Leoś (dostałeś mój głos) ;)

pzdr.

Zupełnie umknął mi ten wątek

Chyba nic się nie stanie jak teraz pogratuluję zwycięzcy i podziękuję głosującym na mój model?

... Gratulacje karol 111 Dziękuję za głosy na mnie

P.S.

Jest jak rok temu - teraz też drugie miejsce