Jump to content
Nexus

Zdjęcia w galerii

Recommended Posts

Prześwietlone są w tle, a nie w obiekcie fotografowanym, nieostre...hmm, raczej powiedziałbym, że jest mała głębia ostrości i dlatego całość modelu nie łapie się w obszarze dobrej widoczności, a o tle nic nie wspominaliśmy w zasadach, więc trudno mówić o spełnianiu standardów (bądź nie).

I właśnie by uniknąć takich dyskusji, ocena należy do Administracji.

Hmm 2 strony tematu zniknęły, bez ostrzeżenia.

No tak, Administracja powinna wysłać listy z tą informacją do ministerstw i prezydenta RP...

Nie zapominajmy że to forum nie należy do nas (wbrew pozorom) tylko do adminów którzy je założyli. Jak będa chcieli to mogą usunąć co drugi post w każdym temacie a zamiast niego wstawić tańczące słoniki, majado tego prawo Nie przesadzajmy z tym informowaniem wszystkich o wszystkim na PW...

Peter nie jest tak do końca...

Wczoraj temat został podzielony i część dotycząca spraw oczywistych, czyli znanego wszystkim regulaminu forum została przeniesiona do działu "plac zabaw" z nadanym tytułem "regulamin forum(dyskusja...)".

Członek forum o dźwięcznym nicku El Commendante, nie śledzi wydarzeń w interesującej go sprawie i dlatego przeoczył ten oczekiwany fakt, przeoczył z korzyścią dla forum....

Po osiągnięciu szczytu idiotyzmu w zakresie treści dokonywanych wpisów (w nocy...) przez innego forumowicza, temat dzisiaj rano został "kosmetycznie" przeniesiony do wewnętrznego kosza forum.

Forum jest administrowane przez kilku godnych zaufania ludzi dla ludzi, czyli dla forumowiczów ku uciesze i dobrej zabawie ponad 3000 tys aktywnych członków forum, i ingerencji w tematy dokonujemy tylko w skrajnych przypadkach awanturnictwa i niezrozumienia zasad tu panujących....

Słoni nikt tu nie będzie wstawiał, bez obaw...

Chyba nie trzeba dla poinformowania o wybrykach jednostek zakładać wydzielonego tematu z komunikatem... Tylko garstka ludzi tu zaglądających ekscytuje się awanturami, zdecydowana większość zagląda tu dla szeroko pojętej rozrywki i ich awantury nie interesują.

A temat znalazłem dopiero rano, dopisałem się i poleciał. Zresztą kolega z r2d2 jakieś straszliwe bzdury w nim pisał, więc raczej dobrze się stało, ale że jego posty poszły, a nie cały temat :/

Edited by Guest

Trochę się zdziwiłem gdy w temacie nie było żadnej fotki

Ja także, dopiero dziś podczas wyczytania zauważyłem co się stało.

Kwestia zdjęć (wstawianie/jakość) jest jasna i klarowna.

p.

Tych zdjęć nie było od... bodajże marca czy kwietnia, no może maja. Tych oraz w wielu innych tematach Rafała.

Tych zdjęć nie było od... bodajże marca czy kwietnia, no może maja. Tych oraz w wielu innych tematach Rafała
Sorry, że foty poznikały.Czas jakiś temu pomiętosiło mi się w galeriach PB, niestety nie jestem w stanie czytać postu po poście i wklejać zdjęć prawidłowo, zgodnie.Nie wiem także ile czasu będę opłacał to konto...bo mam ich kilka, więc może się przytrafić, że niektóre znikną bezpowrotnie.Na pewno kilka zniknęło, gdzie? Nie wiem, po prostu.Administracja PB nie umiała mi sensownie odpowiedzieć na takowe pytanie.....

:|

Nie wiem także ile czasu będę opłacał to konto...bo mam ich kilka, więc może się przytrafić, że niektóre znikną bezpowrotnie.Na pewno kilka zniknęło, gdzie? Nie wiem, po prostu.Administracja PB nie umiała mi sensownie odpowiedzieć na takowe pytanie.....

Może właśnie dlatego, że miałeś kilka kont z jednego IP.

jakosc zdjec

voseba napisał:

Pytanie: czy w tym temacie viewtopic.php?t=19796&start=120 jakosc zdjec jest zgodna z regulaminem?

viewtopic.php?t=40

Nie ma tam nic o jakosci zdjec.

- jak nie ma, to wychodzi ze foty sa zgodne. Jak bys chcial rozwiazac problem jakosci zdjec? Moderator ma oceniac jakosc, wedlug swojego widzimisie?

Pozdr.

Pawel

a pierwszy post w tym temacie?
- no jest pierwszy post w temacie, ale ja pytalem o Twoja koncepcje rozwiazania problemu na ktory zwrociles uwage. Pytales o regulamin, dostales odp. Sprobuje jeszcze raz:
Jak bys chcial rozwiazac problem jakosci zdjec? Moderator ma oceniac jakosc, wedlug swojego widzimisie?
- tego rodzaju zapis powinien znalezc sie w regulaminie?

Osobiscie jestem zdania ze osmiolatek, z calym szacunkiem dla ludzi w tym wieku, jednak moze miec problemy z wykonaniem fotek wysokiej jakosci. Jezeli taki temat sie pojawi, wystarczy go olac, pominac, ewentualnie zwrocic userowi uwage ze robi fotki zle (byle grzecznie) itd. No chyba ze ktos uwaza istnienie takich tematow za osobista ujme, cos co godzi w jego dobre imie, deprecjonuje jego modele, prace itd. Wiekszosc z nas kiedys miala 8 lat, czesc userow wlasnie ma, a pewnie sa tacy co dopiero beda obchodzic 8 urodziny. Niestety, ale wizja modelarstwa, jako hermetycznej grupy "doroslych pro" modelarzy, jakos do mnie nie przemawia.

Pozdr.

Pawel

Nie widze sensu tego wywodu, odpowiedzi nadal nie dostalem, dla mnie temat zakonczony.

Calkiem mozliwe ze moja wina. Zadaj jeszcze raz pytanie. Postaram sie odpowiedziec.

Pozdr.

Pawel

Nie widze sensu tego wywodu, odpowiedzi nadal nie dostalem, dla mnie temat zakonczony.

Ależ otrzymałeś odpowiedź...

jakosc zdjec

voseba napisał:

Pytanie: czy w tym temacie viewtopic.php?t=19796&start=120 jakosc zdjec jest zgodna z regulaminem?

viewtopic.php?t=40

Nie ma tam nic o jakosci zdjec.

Przeczytałeś regulamin i odpowiedziałeś sam na swoje pytanie...

Byłem ostatnio w Bovington Tank museum i zrobiłem ponad 4000 zdjęć, chciałem się nimi podzielić z uZytkownikami ale jak widzę na forum jakie to problemy to chyba wstawię to na facebooka . Czy nie można zrobić tu strony gdzie można jednym kliknięciem wprowadzić zdjęcia?

Zamiast wrzucać te zdjęcia na FB, gdzie nie każdy ma konto, to nie łatwiej, szybciej i przyjemniej jest zalogowac się na http://www.flickr.com/ ? Wrzuć tam te zdjęcia, możesz je przy tym ładnie opisać, przynajmniej te co ciekawsze, a co najwazniejsze będą je mogli obejrzeć ludzie z całego świata, nie tylko twoi znajomi z FB. Potem wrzucasz link do galerii na forum i po sprawie.