Jump to content
Constructor

Tagi w opcji szukaj...

Recommended Posts

Ponieważ szukajka jest urządzeniem dość kapryśnym, może rozsądnym rozwiązaniem byłoby dodanie możliwości dodawania tagów do tematów? Zaznaczam, że jest to tylko pomysł - pytanie a nie żądanie.

Argument? Wiele stron ma listę tagów przypisanych do tematów, znacznie ułatwia to wyszukiwanie i widać jakie hasła są zawarte w tematach.

Z tymi tagami to tak jak z tematami wątków. Jak się będzie je niechlujnie tworzyć i przypisywać, to i tak będą bezużyteczne. Tak na dobrą sprawę to co jakiś czas pojawiają się zarzutu pod adresem wyszukiwarki, a ja tak na dobrą sprawę nie do końca wiem, na czym polega Wasz problem z nią (pisze to bez złośliwości, serio, ja jakoś zawsze znajduję to, co chcę znaleźć).

To, że nie potrafi wyszukać np wskazanego linka jest poważnym zarzutem.
A mercedesy na księżyc nie latają, to jest dopiero poważny problem

Wow, rozmazanie dyskusji przez bardzo prosty zabieg sprowadzenia problemu do żartu... słabo! Każdy podręcznik manipulacji dyskusją zawiera ten sposób Lepiej się o mercedesie wypowiedz w temacie który założyłem, będzie to bardziej pożyteczne ;D

Powracam z problemem wyszukiwarki co do linków, takowy jest i o nim informuję, w końcu ten temat po to założono. Co więcej, miło by było gdyby potrafiła wyszukiwać wstawione zdjęcia (ich linki), ale tego wymagać chyba od phpbb nie można.

Przyhamuj , bo nic nie rozmywam, dawno nie słyszałem takiego...hm... tekstu przy błahej niedogodności...

Hm...Manipulacji powiadasz...hm... warto zapamiętać tę złotą myśl....

Wow, rozmazanie dyskusji przez bardzo prosty zabieg sprowadzenia problemu do żartu... słabo! Każdy podręcznik manipulacji dyskusją zawiera ten sposób Lepiej się o mercedesie wypowiedz w temacie który założyłem, będzie to bardziej pożyteczne ;D
- osobiscie jestem ciekaw jak te samochody lataja.

Powracam z problemem wyszukiwarki co do linków, takowy jest i o nim informuję
- dzieki za info, mowiac szczerze nigdy nie zwrocilem uwagi na ten problem - akurat linkow do np. youtuba nie szukalem na forum.

w końcu ten temat po to założono.
- mysle ze intencja autora tematu bylo zaproponowanie wprowadzenia "tagowania" tematow. Moim zdaniem "tagi" sa ok na blogach, a na forach to pomysl chybiony, ale moge sie mylic.

Co więcej, miło by było gdyby potrafiła wyszukiwać wstawione zdjęcia (ich linki), ale tego wymagać chyba od phpbb nie można.
- tzn. jak to ma odbywac sie w praktyce? Chcesz zadac wyszukiwarce zapytanie w rodzaju "znajdz wszystkie fotki na ktorych sie znajduje AK-47"?

Pozdr.

Pawel

PKD4GA - nie nie, miałem na myśli podobnie jak w wyszukiwaniu konretnego linku. Tutaj akurat natchnął mnie kolega grzegorz, grzesiek, czy jak mu było, który wstawił nieswoje fotografie. Ale to i tak zbytek szczęścia, taka opcja, bo byłaby bardzo rzadko wykorzystywana.

A pomysł ze znajdowaniem "ak 47" ciekawy, gdyby tylko nazwy plików miałyby słowa kluczowe tak nazwane.

Idea tagów w nazwach tematów chybiona, sam wygląd forum byłby o wiele gorszy - taki technicznie brzydki. Tyle w tym temacie.

Ps - nigdzie w moim temacie o żadnym lataniu nie było, więc nie wiem skąd takie pomysły, zresztą ktoś "uczynny" już go zamknął, a liczyłem że miejscowi eksperci coś podpowiedzą :]

Ten user mial nick "Grzesiek_" i za wstawianie fotek cudzych modeli pod swoim szyldem dostal juz bana. W jego przypadku, przeszukiwanie linkow sie by nie sprawdzilo, poniewaz umiescil na forum linki do "swojego fotosika". Ergo fotki mialy inny adres niz te zamieszczone na HyperScale, wiec i hipotetyczna wyszukiwarka linkow nic tu nie pomoze.

Jezeli chodzi o tagi, to jak juz pisalem, jest to dobre rozwiaznie na blogach czy stronach www . Autor pisze sobie jakis txt i okresla w tagach ze jest on o "pogodzie" i "przyrodzie". Koniec i kropka.

Na forum dyskusja potrafi dynamicznie zmienic temat na calkiem odlegly od zamierzonego przez autora, wiec i tagi przestana byc aktualne...

Pozdr.

Pawel

Majek nie raz miałem tak, że wpisałem cały tytuł metodą kopiuj wklej a szukajka dziwnym trafem sobie nie poradziła...