Skocz do zawartości

Pz.kpfw IV Ausf.D - 1/35 Tamiya


bazylms

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kolejny projekt uważam za zakończony. Dzieki wszystkim pomagającym, odwiedzającym i wszystkim tym dzięki którym udało mi się dobrnąć do końca.

Model to stara Tamiya, ale starałem się ją wykonać najlepiej jak umiałem. Oczywiście jak każdy mój model posiada napewno kilka baboli, niektóre rzeczy można było zrobić lepiej, ale dla mnie liczy się zabawa. warsztat znajduje się tutaj http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=87&t=31586

Zdjęcia to kolejny eksperyment. Prześcieradło i lampy. Będę musiał coś z lampami pokombinować aby bardziej rozproszyć światło.

No panowie możecie sobie pofolgować.

 

P.S. Nie obrażam się na żadną krytyke bo.... lubię to forum.

 

DSCF1553.JPG

 

DSCF1554.JPG

 

DSCF1555.JPG

 

DSCF1567.JPG

 

DSCF1566.JPG

 

DSCF1568.JPG

 

DSCF1577.JPG

 

DSCF1565.JPG

 

DSCF1559.JPG

 

DSCF1581.JPG

 

DSCF1579.JPG

 

DSCF1578.JPG

 

DSCF1570.JPG

 

DSCF1556.JPG

 

DSCF1563.JPG

 

DSCF1575.JPG

 

DSCF1571.JPG

 

DSCF1583.JPG

 

DSCF1557.JPG

 

DSCF1562.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listonosz bankowo w panice o swój rower. Chwila nieuwagi, rower pod gąsienice i ma sprasowany jak żaba na asfalcie.

Swoją drogą to czy ten "Macierewicz" nie ma żydowskich rysów twarzy? Gdzie zatem gwiazda! Może Hitler w cywilu go zadenuncjuje?

 

Na poważnie, to gratuluję wspaniałego pomysłu na osiągnięcie dynamiki i ciekawości tej scenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wpisów już jest, dzięki za zainteresowanie.

Nie podobają mi się tylko te koce.
Wszystko OK, poza tymi karimatami co mi się średnio podobają

Twórczość własna - ale to wzbudza mój wielki podziw dla chłopaków którzy tworzą coś od podstaw lub rzeźbią takie dodatki . Mnie jeszcze dużo brakuje.

 

Co tam robi Macierewicz?
Mnie bardziej interesuje, co tam robi Hitler w kapeluszu i garniturze.
Swoją drogą to czy ten "Macierewicz" nie ma żydowskich rysów twarzy? Gdzie zatem gwiazda! Może Hitler w cywilu go zadenuncjuje?

Wszystkie podobieństwa do osób oraz wydarzeń istniejących w rzeczywistości jest niezamierzone i zupełnie przypadkowe

 

Może na bruku za czołgiem dodałbyś otarcia od gąsienic? W końcu swoje ważył a gąsienice stalowe bez gumowych nakładek.

Da się zrobić, tylko prosiłbym o jakąs podpowiedź jak to wykonać - początkujący jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromny postęp widzę. Figsy choć bez fajerwerków, to na pewno nie psują dioramy i wyglądają ok (tym bardziej, że wiele z nich ma po prostu bardzo kiepską rzeźbę). Jedyne co mi się średnio podoba to drzewko. Moje pierwsze było podobne, a podstawowy błąd w wyglądzie drzewka to jego proporcje. Wyglądem przypomina drzewo bonsai, jest zbyt masywne jak na swoje wymiary, przez co mało realistyczne. Bardzo dobrze, że zdecydowałeś się na budowę takiej dioramki, ważne że nie ograniczasz się do samych pojazdów. Z pewnością masz potencjał i widać progress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Dodał bym jeszcze na bruku przy krawężnikach więcej pigmentów imitujących zbierający sie zawsze w tych miejscach piasek i inne śmieci.

 

To chyba tylko we Wrocławiu.

Tutaj masz dla przykładu wzorcową ulicę w Szczecinie

800px-Ulica_Rybacka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo - bardzo podoba mi się ta czwóreczka.Jej wykonanie.Sama scenka też.

Kwestia brudu bruku-ktoś jednak chyba sprzątał główne ulice - prawda?Zamiatarka mechaniczna też by się pewnie wtedy znalazła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam czołg świetny Krzychu, no może poza plandekami, ale to twoja miniatura i ty decydujesz. Nie przepadam za nazbyt czystymi czołgami ale przyznam że umiarkowane brudzenie w twoim wykonaniu wyszło bardzo dobrze. winietka ciekawa, i fajnie zapełniona figsami, które też są nieźle zmalowane, drzewo jak dla mnie bardo udane. Jedyne co do mnie nie przemawia to ta czysta ulica, jak pisał Plastikk sprzątanie sprzątaniem ale trochę syfku by nie zaszkodziło , Według mnie bardzo udana praca, pozdro i powodzenia przy Lee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Galerie ogladam juz jakis czas i musze napisac ze czworka poboba mi sie strasznie.Z wiekowego zestawu wycisnales ile dalo.Chwala Ci.Figurki wygladaja super.Tylko drzewko jakies nie halo,znaczy sie korona jakas za gesta.

Generalnie calosc musi sie podobac.

Tylko prosze zrob z Lee brudaska,please...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.