Skocz do zawartości

SCANIA T142M ROADRUNNER /SCANIA SERIA 2.3


TomaszDudek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ta scania jest 1 z 5 łańcuchów projektu SCANIA SERIA 2.3 w którego skład wchodzi 143 6x2 2 osie skrętne

4b58f43200e34b1am.jpg

142 8x4 /8x2 niska kabina

4eb75c3ba9d77221m.jpg

143 streamline 6x2 pod solówkę krótka kabina na poduszkach os wleczona

8f33595bd3ed9e01m.jpg

143 streamline originalna bądź stuningowana albo z niskim dachem niewiem jeszcze

5873b8806344e0d3m.jpg

No i bohaterka tematu kilka fotek ramy oraz kabelków przy których dorabianiu posiłkowałem się relacją kolegi VOSEBA

6509099071548ae0m.jpg5b484d8ff5cd8c7bm.jpg03bc6d99ffe1a405m.jpg

Czekam na wasze komenty .

 

 

 

Strangers to reason, our bleeding hearts so cold,

Life brings a change in season, fear will blind the soul,

In the silence one moment alone,

Cast away scattered far on the wasteland.

 

Sever the soul from the forgotten sickness, escape this life,

Challenge the dream before the long departed a mindless rhyme,

Whoa, oh, oh,

Hear the burning thunder roar,

Whoa, oh, oh, oh, oh, ohhh.

 

Whoa, oh, oh,

Still lost in a fire storm,

Tonight we feel the past return. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Projekt zapowiada się bardzo ciekawie. Najbardziej podoba mi się 4-osiowa i 3-osiowa z ostatnią wleczoną. Powodzenia i czekam z niecierpliwością na aktualizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak 143 z 2 skrętnymi jak w katalogu biała ram i czerwona kabina . 8x4 czerwona rama biała kabina .

 

Solówka biała albo niebieska rama kabina czerwona albo niebieska z kalkami od streamlinki . streamlinka malowanie firmowe albo jakiś tuning a roadrunner jak na pudle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fire still burnts ...

 

Felgi przednie będą z zestawu konwersji bo jakoś bardziej mi do gustu przypadły ,silniczek zyska kilka drucików oraz kolorek pale green z domieszka niebieskiego tak aby przypominał kolor seryjny ,natomiast rama zostanie upiększona na czerwono chłodnica będzie czarna no chyba że ma być w kolorze ramy ? Na jaki kolor pomalować wiatrak z chłodnicy na biało może ?

 

33e6af1602cc7c8bm.jpg c23a2a1393149546m.jpg 050c85acc31269a7m.jpg5b254e7326f105cem.jpg 08dd05fbc971db7em.jpg f01e8765ad65902dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo ambitny projekt . Czekam z niecierpliwością na pierwsze fotki 143 6x2 w dwóch wersjach 6x2 Okablowanie wiadomo nieźle nawet Sam w to się ostatnio bawię, i wiem już jak bardzo nikle moje kabelki mają się do oryginału ... Ale cóż zrobić ,czekam na kolejne fotki .

 

 

Powodzenia i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truckman Chciałem taką bardzo ale niemam jej wymiarów pozatym to 3 a tam są inne siłowniki i w ogóle masakrycznie dużo kabli .

 

ITALERITRUCK Ciężko ci będzie znaleźć dokładnie taką Seria 2 lub 3 ,jeśli chceszz 4 albo r to chyba mam .

 

 

I w ogóle dzięki za komenty poke .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truckman Chciałem taką bardzo ale niemam jej wymiarów pozatym to 3 a tam są inne siłowniki i w ogóle masakrycznie dużo kabli .

A te plany co Ty dałeś to nie jest ta rama? I wogóle nie rozumiem wątku z siłownikami? A kable... duży ciekawy model to i kabelków trochę musi być, ale chyba o to chodzi by model był skomplikowany i dużo bajerów posiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truckman Nie ta co ja robię to podwozie pod jakaś wywrotkę albo solówkę a nie pod ciągnik siodłowy , a jesli biega o siłowniki

 

e290d18c8cd23813m.jpg

 

Tam w tej ramie jest taki rozpie..... że nie mam tęczowego pojęcia jak to zrobić poza tym popatrz na siłowniki jak sa zamocowane ,dlatego robię serie 2 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziś w przypływie braku weny na sklejanie postanowiłem coś pomalować ,miał to być bak z hondy repsol , ale jak zobaczyłem kolor niby to pomarańczowy zwątpiłem , i tak ni z gruchy ni z pietruchy zaczołem malować ramę od ani i zobaczyłem że kolorek chwyta na czarny plastik ,no i się rozpędziłem i oto efekt

28fda54c05c41903m.jpg

 

Ciągle mam dylemat czy robić wersje z karaju dziobaków czy tez zwykłą ,najchętniej zrobiłbym 2 ale ma tylko 1 anie niestety ale kto wie ,a 2 była by 2 osiowa z krótka kabiną .

 

Jeszcze pytanko jak te felgi się prezentują z resztą modelu (oczywiście w wersji australijskiej ) mam jeszcze 2-3 zestawy felg do wyboru ,więc na coś się muszę zdecydować .

 

31895908dd2b8ab3m.jpg

 

Pościć proszę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma być wersja australijska to felgi pasują jak ulał! Tylko wydaje mi się kabina za małą jak na tamte rejony! Jeszcze jakiś kangur z przodu, chromowane części i kilka naczep sprzężonych i będzie naprawdę pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irizar No tak kolor dobry tyle że pewnie nie kryje na czarny plastik , a mi się niechce podkładu robić pozatym ten kolorek mi odpowiada ,Największy meksyk będzie przy malowaniu tej czerwonej kabiny od 6x2 mam już pomalowaną na srebrno teraz taśma w miejsce pasków i malowanie humbrolem niestety .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.