Skocz do zawartości

Scania 142H Wrecker 1:24 Revell


Zderzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Stało się. Ogłaszam wszem i wobec, że ukończyłem "skakankę". Prace trwały w sumie od września do stycznia(dzisiaj), przede wszystkim ze względu na szkołę, gdyż można powiedzieć, że był to weekendowy projekt. Malowałem oczywiście pędzlem używając Humbroli i clearów Pactry. Osobiście miło wspominam czas sklejania, a sam model oceniam na bardzo udany(moja pierwsza ciężarówka). Co tu dużo pisać, jak ktoś bd chciał się czegoś dowiedzieć to napisze

 

Linki:

In-box

Warsztat

 

Dziękuję wszystkim, którzy pomagali i tym którzy wiernie obserwowali

 

Czas na fotki:

Pozdrawiam Konrad

 

Rzuty:

 

dsc04035rg4.jpg

dsc04032zl6.jpg

dsc04036wy9.jpg

dsc04037zv0.jpg

dsc04042pa8.jpg

dsc04030am1.jpg

dsc04033rl7.jpg

dsc04023tw0.jpg

dsc04029wx7.jpg

dsc04045xl7.jpg

dsc04040zr2.jpg

 

Ramię:

 

dsc04027em7.jpg

dsc04034xj3.jpg

dsc04028mi5.jpg

dsc04026an6.jpg

dsc04051so6.jpg

dsc04043wm4.jpg

dsc04044ed6.jpg

 

Tył:

 

dsc04049cu7.jpg

dsc04047as5.jpg

dsc04048pu9.jpg

dsc04025rx8.jpg

 

Silnik i podwozie:

 

dsc04057rc2.jpg

dsc04058bh9.jpg

dsc04061of9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to model jest okej, jedynie co to widać smugi na błotnikach z tyłu no i silnik, mógł by być dla mnie bogatszy w jakieś przewody. Relację bacznie śledziłem, także model jest dla mnie okej następny będzie już mam nadzieję lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam!

Dziękuję za wszystkie komentarze Cieszę się, że model się podoba

 

Jak dla mnie, to model jest okej, jedynie co to widać smugi na błotnikach z tyłu no i silnik, mógł by być dla mnie bogatszy w jakieś przewody. Relację bacznie śledziłem, także model jest dla mnie okej następny będzie już mam nadzieję lepszy.

Co do tych smug, to ciężko pędzlem się maluje, a aerografu nie mam. W świetle dziennym za bardzo ich nie widać, trzeba dobrze się przypatrzyć. Natomiast co do silnika, to osobiście jestem zadowolony z efektu, bo pamiętaj, że to moja pierwsza ciężarówka, "a nie od razu Kraków zbudowano". W przyszłości coś o tym pomyślę.

 

Aj troszke uszczelki w bocznych szybach ci nie wyszły a tak to model naprawdę bardzo ładnie sklejony i pomalowany. Bardzo dobrze dobrana kolorystyka Śledziłem wątek z budowy także znam temat Mr. Green

No uszczelki wyszły tak jak wyszły. Niestety nie miałem taśmy i musiałem użyc zwykłej malarskiej do ścian Ale lepsze to niż jakby ich nie było. Nie próbuję się usprawiedliwić, ale zdjęcia poszarpały je trochę mocniej, aczkolwiek słusznie zauważyłeś.

 

Pozdrawiam Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scania SUPER bardzo mi się podoba fajnie pomalowany zdeżak

 

Już któryś raz Cię prosiłem, abyś zaczynał zdanie z dużej/wielkiej litery. Lepiej się człowieku czyta post i jest zgodne z zasadami, uczyli Cię czegoś w szkole ? Ehh...

 

Pozdr. eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.