Skocz do zawartości

Sd.Kfz.265. First to Fight ,1:72


Piotr_P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako ,że zimą moje warunki w warsztacie są niewiele lepsze niz na zewnątrz skromnie powstał jeden ostatnio model.

 

Od dłuższego czasu chodził za mną jakiś pojazd z wczesnego okresu wojny i w szarościach. Chciałem poćwiczyć szare,niemieckie malowanie bo miałem z tym problem. Długo nie podejmowałem tej tematyki.

 

Dlatego też wybór padł na tani lecz przyjemny zestaw gazetkowego Sd.Kfz.265 z serii Wrzesień 1939.

Podjąłem nierówną walkę z gąsienicami i idąc tropem FLECZER'a nieco podrasowałem ich wygląd. Igłą lekarską,rylcem i mini wiertarką podłubałem w ich wyglądzie.Tymbardziej wielki szacun dla jego pracy. To wielka mordęga. Jemu wychodzi to lepiej . Jaki efekt oceńcie sami.

 

Model pomalowany jest bazowo Vallejo German Grey, modulowany jakimiś Vallejo ,które mi zostały po przygodzie z samolotami.Odpowiednio Dark Slate bodajże oraz jaśniejszy Light Grey.

Na to filtr AK Interactive Tri tonal Camo,wash AK075,zacieki AK Streaking Grime,Fuel Stains pigmenty Vallejo i jakiś inne dzięki uprzejmości Hiwisa.

 

Miała być podstawka z płotkiem ale w tych warunkach ,w których niestety pracuję odpusciłem sobie na korzyść kilku "artystycznych wizji" ze szkalneczką i łyżką.

 

Fotki:

 

DSCF0001_zpsinvegv62.jpg

DSCF0002_zps1fr567y8.jpg

DSCF0003_zpsz3tlwb8f.jpg

DSCF0004_zpsvmgkvtxx.jpg

DSCF0004_zpsmojgoleh.jpg

DSCF0005_zpssku8rk84.jpg

DSCF0006_zpstzyrrmqo.jpg

DSCF0007_zpssrgqzouj.jpg

DSCF0008_zpsdivwii2t.jpg

DSCF0009_zps6rvcffem.jpg

DSCF0010_zps4sv0oomb.jpg

DSCF0011_zps5lg9alj2.jpg

DSCF0013_zps181rhfzf.jpg

DSCF0014_zpsdyu3f2sf.jpg

DSCF0017_zpsvfldppv7.jpg

DSCF0018_zpsgffkmvue.jpg

DSCF0019-1_zpsg9pqv0k6.jpg

DSCF0020_zps7gpociog.jpg

DSCF0022_zps9e8iwzpc.jpg

DSCF0015_zpswcjq3r2a.jpg

DSCF0016_zpsithjbkju.jpg

 

Po czarnej stronie Mocy

 

DSCF0023_zpskdtpehb5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ,że zimą moje warunki w warsztacie są niewiele lepsze niz na zewnątrz skromnie powstał jeden ostatnio model....

Spoko Piotrze, idzie ocieplenie

A modelik przedni jak każdy, który tutaj ostatnio prezentujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.