Skocz do zawartości

Tamiya Calsonic SKYLINE GT-R 1/24


Nurekxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym zaprezentować mój pierwszy model kiedy kolwiek zbudowany Jeżeli coś robie źle proszę mówić postaram sie to zmienic zaczne od pudełka , niestety nie zrobiłem zdjęć zawartości przed budowa nastempnym razem zrobię I proszę nie komentować napisów na biurku dziękuje

Zdjcie053.jpg

przednie i tylnie zawieszenie w raz z układem jezdnym

Zdjcie049.jpg

Zdjcie048.jpg

Zdjcie047.jpg

Zdjcie046.jpg

podwozie jezcze bez wiekszości wyposazenia

Zdjcie045.jpg

wyposazenie wnetrza jeszcze w proszku

Zdjcie055.jpg

deska rozdzielcza

Zdjcie054.jpg

fotel kierowcy narazie tylko pomalowany :P:P

Zdjcie057.jpg

boczek drzwiowy

Zdjcie059.jpg

narazie wszystko malowane pędzlem , mam juz kompresor i powino pujsc szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ze tak post pod postem ale jeszcze nie rozkiminiłem jak edytowac posta :( a o to ciag dalszy mojej pracy

 

P1010845.jpg

 

P1010846.jpg

 

P1010847.jpg

 

P1010848.jpg

 

P1010850.jpg

zostało juz tylko wkleić fotel kierowcy , klatkę i można montować do kupy razem z karoseria

P1010849.jpg

lusterko gotowe do montażu odblask zbobiony z foli imitujacej aluminium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ze tak post pod postem ale jeszcze nie rozkiminiłem jak edytowac posta

Już miałem napisać, że polskie znaki diakrytyczne można uzyskać wciskając prawy Alt i trzymając go wciskając odpowiednią literę ale ...

zostało juz tylko wkleić fotel kierowcy , klatkę i można montować do kupy razem z karoseria

Czyli wiesz, że tak można - ale nie chce Ci się - niezbyt dobre rokowanie dla modelarza...

A co do pokazanych fotek - tło zmieniłbym na bardziej jednolite oraz wykadrowałbym elementy, które chcę pokazać - np. fotka z lusterkiem to 95% tła - a można było tak:

P1010849.jpg

Przecież można wklejać fotki w różnych wielkościach - wszystkie nie muszą być takie same.

Valentino_Rossi_Moto_GP_500cc_Repso.jpgValentino_Rossi_Moto_GP_500cc_Re-1.jpg

Valentino_Rossi_Moto_GP_500cc_Re-2.jpg

Do obróbki fotek polecam program Picasa 3 - ma możliwość eksportowania obrazka w kilku wielkościach i wiele innych, przydatnych funkcji, np.: kadrowanie, prostowanie, wyrównywanie tonalne, balans bieli itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.