Skocz do zawartości

B-2 Stealth Bomber - poszukiwana strona 4 instrukcji


Kermit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kupiłem dzisiaj model Revella o nrze kat. 04070, Northrop B-2 Stealth Bomber (skala 1:144); po otwarciu stwierdziłem, że nie wydrukowała się czwarta strona instrukcji.

 

Czy ktoś może posiada taki model i ma pełną instrukcję? Bardzo prosiłbym o skan tej brakującej czwartej strony (albo na maila albo na forum)...

 

Sprawa jest pilna, mam tylko 4 dni, by podjąć decyzję czy oddać model, czy zdobyć brakującą stronę...

 

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam,

Kermit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przeszukiwałem i nic z tego. Może gdzieś na jakichś stronach ktoś umieszcza instrukcję, lecz na pewno nie Revell na swoich stronach.

 

Dla tych, którym nazwa i/lub numer katalogowy nic nie mówią, zamieszczam zdjęcie modelu (bezpośrednio ze strony producenta):

04070.JPG

 

Jeśli ktoś może, to pomóżcie!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem właśnie maila do producenta (niestety, kaleczę trochę angielski, niemieckiego ni w ząb, ale może zrozumieją, o co mi chodzi); może oni coś pomogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przeszukiwałem i nic z tego. Może gdzieś na jakichś stronach ktoś umieszcza instrukcję, lecz na pewno nie Revell na swoich stronach.

 

Niestety się mylisz część modeli ma instrukcje w formacie PDF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirage3, które modele mają? Kiedyś przeglądałem Revella regularnie i nie natrafiłem na instrukcje przy opisach modeli. Może w jakimś specjalnym dziale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tez nowosc

 

Kermit Twoja prosba nie dawala mi spokoju juz od wczoraj. Szukalem we wszystkich znanych mi miejscach w sieci i powiem, ze wyszly z tego nici. Jednak mamy Swieta i w tym okresie zdarzaja sie cuda. Mam model w 72-ce i juz mialem pytac czy moze z niego cos sie przyda gdy normalnie doznalem olsnienia, ze i ten model kiedys robilem, a ze zbieram wiekszosc instrukcji od modeli, ktore zrobilem ruszylem na poszukiwania. Znalazl sie nawet model w pokoju dzieciakow ale w oplakanym stanie a dla Ciebie mam to

 

a3de51fdb7463c41m.jpg

 

 

Jako, że problem został rozwiązany, temat zamykam.

Podaję dodatkowo jeszcze jeden link do strony tej instrukcji - na moim serwerze:

KLIK

 

Pozdrawiam, Kermit

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, Okonek! Jesteś Wielki!

 

Już myślałem, że będę musiał nie wiem co robić, by skleić ten model do porządku. Dobrze, że na świecie są jeszcze ludzie, którzy chcą i potrafią pomóc. Jeszcze raz wielkie dzięki!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Piotrek, czy Ty zerkasz czasem na posty, ktore wysylasz? Wkleiles takie dlugasne linki, ze forum rozjechalo sie na 3 strony w bok. W takich sytuacjach dawaj linki tekstowe, a nie wklejaj calego adresu...

Majek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz czekamy na relacje

 

Jak tylko skończę Groma, nad którym teraz pracuję, natychmiast zabieram się za B-2. Postaram się nawet robić zdjęcia po każdej fazie pracy nad modelem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie pracuję nad ORP Grom firmy Mirage Hobby, w skali 1:400. Według moich przewidywań, powinienem jeszcze w tym roku go skończyć, ale czas pokaże, jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, być może już jutro będę miał zdjęcia kadłuba Gromu, tylko muszę namówić siostrę, by mnie odwiedziła z aparatem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale okrętowym umieściłem już zdjęcia aktualnego postępu pracy nad modelem.

 

Na skróty można kliknąć: http://modelwork.pl/viewtopic.php?t=1894

 

Miłego oglądania, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzisiaj chcę się z Wami podzielić moim pozytywnym zdziwieniem i zaskoczeniem, jakie wywarła na mnie firma Revell.

 

Gdy szukałem instrukcji, napisałem do Revella maila w sprawie braku tej strony, której szukałem. W piątek, ku mojemu zdziwieniu, otrzymałem od Revella list wysłany pocztą lotniczą. W kopercie formatu A4 znalazłem pełną instrukcję do mojego modelu wraz z szukaną przeze mnie stroną. Byłem w szoku.

 

Gratulacje, Revell!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
To teraz czekamy na relacje

 

Jeszcze raz dziękuję za tę stronę instrukcji. Może nie do końca z życzeniem, ale model jest już w galerii. Wystarczy kliknąć tutaj.

 

Pozdrawiam

 

PS: Ale jeśli ktoś bardzo chce, to relację z budowy też mogę zamieścić - mam kilka fotek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.