Skocz do zawartości

[In-box] MiG-37B Ferret (Italeri 1:72 - No.162)


Nexus

Rekomendowane odpowiedzi

Jak obiecałem, tak wstawiam. Mój pierwszy "poważny" post. Zauważyłem, że tego modelu jeszcze nikt nie wrzucał do tego działu, a właśnie ten wybrałem na pierwszy ogień. Poszedłem na łatwiznę, bo trudno porównać model z oryginałem, ale w końcu mam na nim się uczyć No to lecimy (MiGiem).

Najpierw pudełko:

- froncik

f24f64703ead465dm.jpg

 

- tyłek

027ebee0a2ceafecm.jpg

 

Teraz instrukcja (standardowa, nic szczególnego):

7c6d4632ff74fe7am.jpg

94d81a36039179a0m.jpg

 

Kalkomanie - trochę napisów machnęli. Kalkomanie dla dwóch wersji kolorystycznych: szaro-białej i czarnej:

6f9ae16cff40bffcm.jpg

 

No i to co najważniejsze - trzy ramki:

- zestaw A:

e84b79ef35308821m.jpg

- zestaw B:

8aa5b0a31eb4e2c8m.jpg

- zestaw C:

2410a7a9c15e28c0m.jpg

 

Myślałem, że odpuszczę sobie może malowanie i zrobię go w wersji czarnej, ale widać na zdjęciach po jakości wtrysku, że nie da rady. Poza tym pewnie trzeba będzie trochę szpachlą popracować, no i ma to być samolot doświadczalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak było. TESTORS-pierwotny producent tego modelu wypuścił najpierw F-19 a potem zachęcony sukcesem wypuścił jego przeciwnika-MIG-a 37. F-19 powstał gdy udzie usiłowali się domyśleć jak wygląda F-117. Były coś 2 wersje F-19 wg revella i italeri i jedna wg monogramu. Co do Mig-a 37-Jak mogą być informacje na temat samolotu który nigdy nie istniał?:)Ale można sobie nim polatać w COMBAT FLIGHT SIMULATOR 2:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiele tłumaczy. Sądziłem, że to był jednak jakiś rosyjski projekt. Chociaż z kształtów tak nie bardzo przypomina ich konstrukcje... Rosjanie mają swoją specyficzną stylistykę (piękną swoją drogą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ich stylistyka chociaż fakt , stylistyka rosyjska jest piękna (MIG 1.44 kiedyż cię zobaczę w 1:32). Gdy ludzie usiłowali się dowiedzieć jak wygląda F-117 wiele osób mówiło że wygląd tego samolotu przypomina F-19. Wtedy jakaś szycha (nie pamiętam nazwiska,czytałem o tym) z dowództwa USAF powiedziała:"Chcecie wiedzieć jak wygląda STEALTH? Spójrzcie na model Mig-a 37"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.