Skocz do zawartości

Pz.Kpfw KV-1 756(r) - PST - 1/72


wosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam model, który wykonałem już jakiś czas temu. Malowanie pędzel (Humbrol), brudzenie pigmenty MIG i oleje.

 

To co widzicie to zdobyczny KV-1 uzbrojony w 7,5 cm armatę KWK 40 L/43 ze zdemontowaną z PzKpfw IV wieżyczką dowódcy. Wyprodukowano tylko jeden egzemplarz, który był używany przez 204 Tank Regoment 22 Dywizji Pancernej. Scenka przedstawia rejon Biełgorodu w 1943 r.

 

Dość przynudzania, teraz foty :

 

DSC_0143.jpg

DSC_0146.jpg

DSC_0145.jpg

DSC_0144.jpg

DSC_0142.jpg

DSC_0141.jpg

DSC_0140.jpg

DSC_0139.jpg

 

Komentarze i uwagi mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy.

 

Bardzo udany model. Podstawka - super, bale z tyłu - super, łańcuch - super (gdzie ci się udało takie maleństwo dostać?). Roślinność - super. Szczególnie ładnie wyszła trawa. Właściwie jedyne do czego się mogę przyczepić to figurki. Odbiegają niestety jakością od reszty zestawu. No i te bagaże z tyły. Ładnie wykonane ale umieszczone trochę nie teges. Zdejmij ich trochę, będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Właściwie jedyne do czego się mogę przyczepić to figurki. Odbiegają niestety jakością od reszty zestawu. No i te bagaże z tyły. Ładnie wykonane ale umieszczone trochę nie teges. Zdejmij ich trochę, będzie git.

 

Co do figurek to faktycznie nie jest moja mocna strona, ale obiecuję, że się będę starał choć to już nie to oko

Odnośnie bagaży sprawdzę jak to będzie wyglądało ( w moim odczuciu) po ich "przerzedzeniu". Co prawda w naturze nie jest tak żle, ale... ( zresztą detale też są trochę przejaskrawione (zdjęcia robiłem na dużej "rozdziałce") i w rzeczywistości nie kują tak bardzo w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zbliżenie na gąski(bardzo).

 

Nie ma sprawy

 

DSC_0147.jpg

DSC_0148.jpg

 

Witam

Model bardzo mi się podoba fajnie się komponuje z podstawką -możesz napisać jak wykonane roślinki ? Jedyne co mi się mniej podoba to ten golas we włazie

 

Drzewa to drut i siatka Polak, krzaki Polak. Co do golasa to scena jest z lipca i jak to mówił Wichura w "Czterech pancernych" pod pancerzem duszno L)

 

 

.... No i te bagaże z tyły. Ładnie wykonane ale umieszczone trochę nie teges. Zdejmij ich trochę, będzie git.

 

Tak lepiej ?

 

DSC_0150.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.