Skocz do zawartości

PEUGEOT 405 Turbo 16 PIKES PEAK 1988 Ari Vatanen


STI22B

Rekomendowane odpowiedzi

Pokrywa "maszynowni" została tylko nasunięta na resztę nadwozia, przez co lekko odstaje. Początkowo miałem ja wkleić na stałe, ale narazie postanowiłem tego nie robić. Pokrywa (jak wiadomo z wątku warsztatowego) jest wykonana z żywicy, więc grubość jej ścianek jest prawie 3 razy wieksza niż grubość reszty kasty zrobionej z plastiku.

Prawdę mówiąc to nawet w wersji Dakarowej pokrywa pomimo tego, że też jest z plastiku lekko odstaje z prawej strony modelu...cóż jedyny pewny sposób to wklekjenie jej na stałe, ale na to zawsze jest czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.