Skocz do zawartości

Nissan Silvia S15 Aoshima JDM Mint


kashato

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wspominałem, po skończeniu tego modelu byłem bardzo ucieszony. Przy każdym modelu 'coś' się stanie, przy tym było tego już zbyt wiele. Niepasujące lampy, problemy lakierem, moja nieostrożność... Przeklejam fotki z warsztatu, może któregoś słonecznego dnia uda się pstryknąć parę fotek na dworze zarówno w plenerze jak i na jednolitym tle. Tymczasem 'tylko' to:

 

99E147C4-017C-4E49-8C25-E2205BAB6EB9_zpsxpclk87i.jpg

D9C9A157-E574-4EB7-B838-CF81BA2E3C68_zpsjvadhoiu.jpg

8F32B542-6B1E-4E32-BC84-1BF0B68FC60D_zpsltom7aj0.jpg

1DA3A5FE-1B9C-4EB4-AD02-8A7A9DB96AB6_zpsd6nwrx7i.jpg

9AB72B08-8808-4C29-BD24-8EE2CA170967_zpsnias175s.jpg

 

Do modelu wykorzystałem zestawowe blaszki fototrawione, metalstickery firmy A+ Club, trochę kalek które zakupiłem w Chinach.

 

Niestety na zdjęciach z bliska widać wiele baboli, za które mi wstyd. Ale jak wiadomo każdy z nich czegoś uczy. Mówię o przednim odprysku na masce, który powstał, przy przyklejaniu maski do kasy. Do tego dochodzi krzywo zaszpachlowana dziura po wyciętym słupku przedniego zderzaka, który usunąłem aby ładnie było widać intercooler z napisem. Żałuję, że nie pomalowałem siatek i wlotów na czarno, tylko na srebrno. Masakrycznie popsute linie podziału, z nimi zawsze mam problem. Najlepiej robić je na bezbarwnym błyszczącym lakierze, wtedy jest szansa na naprawę błędów. Na macie - nie ma przebacz. Kalki - są z pewnego powodu, miejscami lakier miał cienką warstwę i w połączeniu z klarem spłynął... Te miejsca zostały zakryte kalkami. Tylne lampy to największa porażka z jaką miałem styczność. Nie sądziłem że dosyć młody model Aoshimy może mieć takie babole w postaci za dużych lamp. Trzeba je było dobrze przyszlifować, żeby dało się je prawidłowo zamontować.

 

Zadowolony jestem z felg, które nabrały ładnego połysku i mają jednolitą warstwę klaru.

 

Komentarze mile widziane, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Model fajny, fajna sylwetka. Odpryski mogłeś delikatnie zaretuszować pędzlem. Ogólnie spoko. Co to za kolor? On by mat czy matmatowiłeś go go na zakończenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwetka auta i kolor mi się podoba . Przyglądałem się warsztatowi i wnętrze też fajny kolor miało . Przy następnym pójdzie lepiej

 

PS

Pisałem do ciebie PW w sprawie R34 i kalek .

 

Przeoczyłem, przepraszam! Dziś odpiszę, bo aktualnie jestem na telefonie.

 

TRF - kolor to mięta firmy Gaia. Kładłem na niego mat z tamki aerografem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.