Skocz do zawartości

PBR-31 Mk II "Pibber"-Tamiya+Eduard(1:35)galeria.


drinkman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam.

Warsztat mieszka tu viewtopic.php?t=15866&highlight=pbr.

Zanim galeria właściwa parę słów wstępu.Ostatni model zrobiłem w okolicach roku 1998,później go tylko pomalowałem co nastąpiło jakieś 2 lata temu.Jednak chęć dłubania bywa jest nałogiem także powróciłem do modelarstwa.Na PBR zastosowałem po raz pierwszy suche pastele w ramach pigmentów i inne eksperymenty w postaci sidoluxu czy też lakierów oraz po raz pierwszy w karierze akryli.Wszelkie informacje oczywiście uzyskałem z jedynego,słusznego forum:)

Model ładnie wykonany,aczkolwiek parę rzeczy można by było poprawić.Do tego doszły Eduardowskie blaszki,które dla mnie też były nowością w sensie używania,więc momentami walka była straszna(vide obrotnica na dziobie)

Malowany aero,farbki to Vallejo Model Color i troszkę olejnych Humbrolków bo jeszcze mi został zapas i zużyć trzeba.Kolor bazowy to Olive Drab.Troszkę miałem problemów z przyczepnością Vallejo na Mr.Surfacer,ale się udało.

Kalki z dziobu zeszły razem z taśmą maskującą(swoją drogą strasznie grube są)więc numer został pryśnięty z szablonu.

Na tą chwilę uważam łódkę za skończoną,aczkolwiek prawdopodobnie jeszcze dorzucę na pokład za dwóch żołnierzy LRRP którzy czekają na sklejenie,niestety nie mam ich ze sobą w Danii.Może kiedyś jak warunki lokalowe pozwolą stanie razem z LSSC na makiecie.

A teraz galeria.Zdjęcia niestety pozostawiają wiele do życzenia,ale na chwilę obecną nie mam możliwości wykonania lepszych.Jeśli pogoda się poprawi to wykonam jakieś w świetle dziennym.Zapraszam do oglądania i wszelkie rady i komentarze mile widziane.

img0022yw.th.jpg

img0024oh.th.jpg

img0026js.th.jpg

img0027q.th.jpgimg0028vk.th.jpg

img0029ga.th.jpg

img0030un.th.jpg

img0031yw.th.jpg

img0032xe.th.jpg

img0033b.th.jpg

img0035r.th.jpg

img0036wn.th.jpg

img0038y.th.jpg

Jestem człowiekiem starszej daty i nie opanowałem jeszcze wstawiania większych fotek,ale obiecuje się rozwijać:)

Kilka fotek niestety odmawia współpracy przy wyświetlaniu,więc przeedytowałem wątek.

Mały edit-zgodnie z groźbą zdjęcia w świetle dziennym,aczkolwiek to duńskie słońce jesienną porą,wiec za wiele go nie ma.

img0045sb.th.jpg

img0044jh.th.jpg

img0043hs.th.jpg

img0042hh.th.jpg

img0041mi.th.jpg

Pozdrawiam.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem w warsztacie to się powtórzę

bardzo fajny model - podoba mi się (szczególnie kilka detali przypadło mi do gustu)

i... już czekam na LCM w Twoim wykonaniu

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za dobre słowa.Mimo wszystko uważam,że nie wyszedł jakbym chciał,mam duży poziom samokrytycyzmu:)

Odnośnie projektu "Tango"(LCM) mam małą prośbę.Jeśli ktoś z Szanownych Kolegów dysponuje bądź znajdzie zdjęcia w dużej rozdzielczości a najlepiej rysunki proszę o linki do nich bądź przesłanie na pocztę.Zbieram powoli materiały,mam tego właściwie niezbyt dużo a zależy mi na jak najwierniejszym oddaniu tego wynalazku.Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Z ołowianym pozdrowieniem dla wszystkich Charli's:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.