Jump to content
 • UPDATE 15-10-2021

  Planowany start sklepu to prawdopodobnie przyszły tydzień. Sprawdzam prawidłowości w kategoriach, opisach etc. Dokładam cały czas nowe elementy do bazy danych - postawiłem już sobie linie mety (bo bez niej pewnie bym dopieszczał całość jeszcze z rok - hihihi) , ale jeszcze trochę wysiłku trzeba aby dokończyć niezbędne planowane elementy. Wydaje mi się, że całość prezentuje się nadzwyczaj dobrze - ku mojemu zaskoczeniu.... konsekwentnie pracuję każdego dnia od samego rana do wieczora - taka mrówcza robota trochę 😉 Dziękuję Wam za cierpliwość i słowa wsparcia oraz otuchy! Do usłyszenia już mam nadzieję za kilka chwil 😉

   

  pozdrawiam

  Admin

   

  _____________________________________________________

  UPDATE 05-10-2021

  Ufff - mamy temat względnie opanowany jeśli chodzi o układ elementów i reakcje na kliknięcia etc. Teraz szybka zmiana w bazie danych (no niestety jeszcze dwie małe poprawki musze wprowadzić tak aby szukało się Wam produktów jeszcze łatwiej). Ostatnie kilka dni pracy przede mną i może się wreszcie uda pokazać wszystkim nad czym tak długo już pracuje 😉 Wielkie dzięki dla Wszystkich oczekujących oraz szczególnie dziękuję trzymającym kciuki i zagrzewającym do wytężonej pracy (padam na pysk ale mam cel już niedaleko).

   

  pozdrawiam

  Admin

   

  _____________________________________________________

  UPDATE 02-10-2021

  Przyszły tydzień zaczyna wyglądać obiecująco - niestety na ostatniej prostej mieliśmy duży problem techniczny i z uwagi na sezon urlopowy wśród programistów mamy opóźnienie. Ale to jak z modelarstwem - pośpiech jest wrogiem jakości. Działam ostro i codziennie cegiełka po cegiełce pcham projekt do przodu. Do usłyszenia 🙂

   

  pozdrawiam

  Admin

  _____________________________________________________

  UPDATE 22-09-2021

  Mamy przełom z pracami nad wykańczaniem systemu. Wszystko zaczyna działać sprawniej, jeszcze weryfikacja kilku elementów i myślę, że na koniec miesiąca (czyli przyszły tydzień) odpalimy sklep). Do usłyszenia niebawem!

   

  pozdrawiam

  Admin

  _____________________________________________________

  UPDATE 20-09-2021

  Nadal walczymy z tym co widzimy 😉 Może enigmatycznie, ale chcemy aby wszystkie elementy interfejsu i produkty były logicznie i dobrze rozlokowane. Myślimy o kolorach (spokojnie, będziecie czuli się jak w domu ;-), kształtach elementów i logicznym układzie. Działam codziennie (można powiedzieć, że żyję tym projektem non stop od bardzo długiego czasu). Jest dobrze a może być tylko lepiej. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

   

  pozdrawiam

  Admin 😉

   

  _____________________________________________________

  UPDATE 4-09-2021 ...

  Prace dobiegają już do końca... chcieliśmy odpalić platformę już kilka dni temu - ale zdecydowałem aby dopracować elementy. Chciałbym aby przekaz był czytelny i przyjazny dla modelarzy początkujących i zaawansowanych. Mam nadzieję, że już za kilka dni w tym miejscu będzie czekała na Was niespodzianka.

  Napiszę szczerze, że nie spodziewałem się takiej ilości elementów i problemów, które po drodze trzeba było rozwiązać - to jakby zrobić kilkanaście naprawdę skomplikowanych modeli (w kwestii roboczogodzin,licznik bije już grubo powyżej 2 tysięcy ). Praca na szczęście w pewnym momencie się zakończy i pozostanie "wypełnianie" elementów, które nie udało się dopisać... nie ukrywam, że czuję ulgę i bardzo wierzę w powodzenie całego projektu.

   

  W styczniu tego roku stuknęło już 15 lat istnienia forum Modelwork. Ostatnie 5 lat to mozolny rozwój samego forum - świetne prace naszych modelarzy, doskonałe artykuły instruktażowe, merytoryczna pomoc i niezapomniane konkursy. Wreszcie udana zmiana silnika forum - migracja, która się powiodła. Forum działa szybko i sprawnie - pisanie postów jest jeszcze przyjemniejsze. 

   

  Trzymajcie kciuki i proszę Was o wyrozumiałość - już za chwilę otwarcie a przed nami jeszcze wiele pracy nad usprawnieniami i wypełnianiem sklepu zawartością

   

  pozdrawiam

  Admin 😉

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.