Jump to content

pietrah

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
  1. Pomalowałem karoserię, co sądzicie o kolorze? Dodatkowo nałożyłem swój pierwszy flock. Z efektu jestem zadowolony (posypałem na dość grubo pomalowaną powierzchnię). Nie jestem zadowolony z drzwi. Godzina oklejania, a chromowane paski wyszły i tak krzywo. Jak macie na to sposób? Lepszy efekt byłby markerem?
  2. Zakupiłem dzisiaj farbę w sprayu. Gość ze sklepu znalazł kod lakieru Mustanga z 1965 - Ivy Green. Pomalowałem kawałek plastiku podkładem i później lakierem, wygląda całkiem spoko, trochę ciemniejszy niż zdjęcie na opakowaniu modelu, ale ogólnie fajna barwa. Jeszcze tylko zamówię lakier bezbarwny i mam nadzieję, że będzie fajny efekt
  3. Witam! Zaczynam swoją przygodę z modelarstwem, na pierwszy rzut poszedł model Hondy S600 od Tamiya. Najmniej zadowolony jestem z malowania karoserii (2 warstwy TS-8 w sprayu).. Najpierw zbyt blisko pomalowałem, były liczne zacieki, później próbowałem częściowo zmyć (średni efekt), po drugiej warstwie wyglądało całkiem nieźle, ale jak kleiłem detale, to trzymając cały model w ręku poodciskały się palce na karoserii.. No cóż, człowiek uczy się na błędach Wracając do tematu, wybrałem ten samochód (Ford Mustang 1965) jako mój drugi model i tu pojawiają się pytania: 1. Czy jestem w
  4. Siema! Mam na imię Mateusz (lat 30), zaczynam swoją przygodę z modelarstwem od aut klasycznych, liczę na Waszą pomoc przy pracy Pozdrawiam!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.