Jump to content

pelipe

Members
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pelipe

  1. Znalazłem w Internecie informację, że lakier należy mieszać intensywnie około minuty jeżeli jest ogrzany, a nawet 3 jeśli jest w temperaturze pokojowej. Następnym razem spróbuje się do tego dostosować i zobaczymy czy będzie lepiej. Model o ktorym pisałem po tygodniu już trochę wysechł, już nie zostają odciski palców, dalej jest jednak lekko lepki. Planuje wypolerować miejsca z odcinkami za pomocą papieru wodnego o gradacji 3000, zobaczymy co z tego będzie. Przy nakladaniu kalek też miałem problem, szczególnie że użyłem Micro set i sol, które rozpuscily nie do końca wyschniety lakier.
  2. Cześć Z cyklu "problemy nowicjusza" 😉 Po raz pierwszy użyłem lakieru Valejjo Gloss w puszcze w celu przygotowania modelu do nakładania kalek. Po 24 h lakier w dalszym ciągu jest klejący, przy każdym dotknięcie pozostają odciski palców których praktycznie nie można usunąć. Czy ten lakier tak ma czy może to mój błąd? Za gruba warstwa? Podczas nakładania też miałem problemy, z puszki wylatywały wielkie krople lakieru zamiast mgiełki której oczekiwałem. Skutek był taki, że powierzchnia nie wszędzie jest idealnie gładka. Obstawiam, że to moja wina - za krótki czas mieszania puszki z
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.