Jump to content

ANDY_JAW

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak jest po pierwszej warstwie - bez szlifu 2500. Po szlifie i mocno rozcieńczoną farba TAMIYA LP-7, rozcieńczalnik (opóźniacz) też Tamiya LP jest lepiej, ale nie bardzo dobrze.
 2. Kompresor nie ma regulacji, to takie małe g. bezolejowe z trybem 0/1. Tak jak wspominałem inne kładą się OK. Nie bardzo rozumiem o co chodzi z mokrą warstwą?
 3. Witam, Mam problem z położeniem błysku koloru czerwonego i żółtego. Używam aerografu PAASCHE - dysza 1, farby to zamiennie Gunze H, C i Tamiya. Wszystkie inne kolory kładą się super, do innych używam też ModelMaster i Pactra, ale z tymi kolorami mam problem. Kładą się z lekką morką, szlifuję je 2500 i bezbarwny, ale to półśrodek. Próbowałem różnych proporcji rozcieńczeń, używając dedykowanych rozpuszczalników. Macie jakiś pomysł jak temu zaradzić? Swoją drogą jaki podkład i bezbarwny błysk jest Waszym zdaniem najlepszy?
 4. Witam, Proszę podpowiedzcie który kupić Italeri czy Hasegawa.
 5. Witam, Po kilku latach wróciłem do modelowania. Po lekturze różnych forów moja głowa nie obejmuje wszystkich zagadnień, dlatego proszę o pewne wskazówki. Ja kleję tylko auta cywilne - w obecnej chwili mam ok. 50 i jak wspomniałem wróciłem do hobby. O ile z samym klejeniem sobie radzę? zauważyłem masę nowości w zakresie farb i różnych dodatków, stąd moje pytania do bardziej doświadczonych osób: 1. Jak robicie wykładziny w środkach, wygląda super, a nie chcę się uczyć na modelu? 2. Pytanie o farby : jakich używać? Ja zatrzymałem się na Model Masters'ach i Guzne. Te pierw
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.