Jump to content

Ficmajster

Members
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Dziękuję ci za twoje rady i tak też zrobię wykonując podobny model następnym razem. Jak pisałem był to pojazd testowy chciałem zobaczyć jak wyjdzie odcień koloru. Sam model został sprzedany i nie mam go już ale będę wykonywał następny dla siebie i na bank się postaram ? Dziękuje ci raz jeszcze i również pozdrawiam
  2. Dzięki wszystkim za komentarze i cieszę się , że się podoba ? . Co do liny jest ona zapięta na hakach i nie dynda sobie tak luźno aczkolwiek masz rację i dodałem ją tylko dla lepszego efektu wizualnego. Jak już wspominałem to pierwszy model "testowy" w malowaniu DAK , planuję zrobić następny ale ze wszystkimi najdrobniejszymi detalami. Pozdrawiam
  3. Pierwszy raz malowanie Pustynne z oznaczeniami 15 dywizji pancernej. Brakuje tutaj kilka istotnych elementów jak kanistry czy też metalowe lufy do działka i km-u, które dodałyby realizmu. Na drugi raz o to zadbam, liczę że się spodoba .Pozdrawiam ?
  4. Witam całe modelarskie grono i bardzo się cieszę że mogę być pośród was. Jestem Piotrek , mam 22 lata i jestem z Wadowic spod Krakowa. Z modelarstwem jestem złączony od dziecka i staram się rozwijać swoją pasję. Buduję głównie pojazdy wojskowe w skali 1:35 , rzadziej 1:72 . Prócz modelarstwa interesuję się także historią i militarią , to wszystko idzie razem w parze :) . Mam nadzieję że moje prace wam się spodobają , pozdrawiam ! ?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.