Jump to content

kasprzyk

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Międzyrzecz/Szczecin
 1. Witam, W imieniu organizatorów zapraszam wszystkich na skromną wystawę U-boot'ów do Raciborza. Szczegóły odnośnie wystawy na stronie miasta: http://www.naszraciborz.pl/site/art/3-kultura-i-edukacja/0-/47984-modele-u-bootow-jeszcze-w-lutym-na-zamku-.html
 2. Dodatkowo na modele znajdujące się w sklepie obowiązuje zniżka 10%, do odwołania. Zapraszamy.
 3. Witam. Bardzo często pojawia się opinia, że farby Pactry to te same farby co Model Master, tylko rozlewane w europie - nie potwierdzę, nie jestem tu ekspertem. Obecnie na sklepiej była pełna gama pactry. Farby Gunze seria H i C są dostępne w ciągu dwóch/trzech dni. Widziałem też katalog Humbrol'a o inne nie pytałem, bo sam maluję farbami Gunze ale zapytam jak bedę w sobotę. Z chemii są podstawowe rzeczy na sklepie i to co jest w katalogu firmy Gunze, Wamod i niektóre rzeczy z Tamiyi jest dostępne po dwóch/trzech dniach. Nie ma jeszcze wielu klientów, więc nie można pozwolić sobie na posiadanie całego asortymentu na sklepie. Dwa/trzy dni i rzeczy są przywożone z hurtowni po dobrych cenach Zapraszamy w sobotę. Po rozmowie z właścicielem, można poprosić o jego numer i na bieżąco zamawiać sobie towar.
 4. Witam. Mam nadzieję, że będzie. Sklep dopiero się rozkręca. Jest trochę modeli na półkach, większość rzeczy z katalogów Italeri, Revell, Trumpeter, Dragon, HobbyBoss i innych dostępna jest w przeciągu paru dni. A póki co od poniedziałku obowiązuje zniżka 10% na wszystkie modele będące na stanie sklepu (aż do odwołania). Polecam i zapraszam.
 5. Witam. Dawny "Salonik modelarski" został przeniesiony z ulicy Traugutta na Mierniczą 28 (400m dalej, boczna ulica Traugutta) i od piątku jest już otwarty. Zapraszamy.
 6. Może trochę nie w temacie ale dawny "Salonik modelarski" został przeniesiony z ulicy Traugutta na Mierniczą 28 (400m dalej, boczna ulica Traugutta) i od piątku jest już otwarty. Zapraszamy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.