Jump to content

kasprzyk

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Międzyrzecz/Szczecin
 1. Witam, W imieniu organizatorów zapraszam wszystkich na skromną wystawę U-boot'ów do Raciborza. Szczegóły odnośnie wystawy na stronie miasta: http://www.naszraciborz.pl/site/art/3-kultura-i-edukacja/0-/47984-modele-u-bootow-jeszcze-w-lutym-na-zamku-.html
 2. Dodatkowo na modele znajdujące się w sklepie obowiązuje zniżka 10%, do odwołania. Zapraszamy.
 3. Witam. Bardzo często pojawia się opinia, że farby Pactry to te same farby co Model Master, tylko rozlewane w europie - nie potwierdzę, nie jestem tu ekspertem. Obecnie na sklepiej była pełna gama pactry. Farby Gunze seria H i C są dostępne w ciągu dwóch/trzech dni. Widziałem też katalog Humbrol'a o inne nie pytałem, bo sam maluję farbami Gunze ale zapytam jak bedę w sobotę. Z chemii są podstawowe rzeczy na sklepie i to co jest w katalogu firmy Gunze, Wamod i niektóre rzeczy z Tamiyi jest dostępne po dwóch/trzech dniach. Nie ma jeszcze wielu klientów, więc nie można pozwolić sobie na posiadan
 4. Witam. Mam nadzieję, że będzie. Sklep dopiero się rozkręca. Jest trochę modeli na półkach, większość rzeczy z katalogów Italeri, Revell, Trumpeter, Dragon, HobbyBoss i innych dostępna jest w przeciągu paru dni. A póki co od poniedziałku obowiązuje zniżka 10% na wszystkie modele będące na stanie sklepu (aż do odwołania). Polecam i zapraszam.
 5. Witam. Dawny "Salonik modelarski" został przeniesiony z ulicy Traugutta na Mierniczą 28 (400m dalej, boczna ulica Traugutta) i od piątku jest już otwarty. Zapraszamy.
 6. Może trochę nie w temacie ale dawny "Salonik modelarski" został przeniesiony z ulicy Traugutta na Mierniczą 28 (400m dalej, boczna ulica Traugutta) i od piątku jest już otwarty. Zapraszamy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.