Jump to content

Jacorro

Members
 • Posts

  64
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jacorro

 1. Dla mnie wnętrze jest jakoś biało-niebieskie a nie białe. No chyba że takie ma być to mi powiedzcie proszę.
 2. Zależy, bo z tego co wiem przestali używać zimmeritu pod koniec wojny.
 3. Bardzo możliwe. Ale muszę ta budowę przełożyć na później bo jeszcze muszę dokończyć sd kfz 251 i zrobić podstawke pod M4.
 4. Są blaszki do AFV i do Dragon. Które wybrać? Które lepiej będą pasować do Tamiyi?
 5. Są, ale wolałbym jednej farby używać. Na odwrocie pisze żeby wymieszać dwa kolory. Nie starczy mi tej farby na cały model i też po prostu nie chce mi się bawić w mieszanie.
 6. Jaką farbę do tego modelu wybrać?
 7. Wiem że trochę późno, ale chce kupić blaszki fototrawione do wnętrza. Co polecacie?
 8. Zapraszam do komentowania: PS: na razie mam przerwę w robieniu, ale już niedługo zabieram się znowu do roboty
 9. Moja druga w życiu podstawka. To nie tak że robię sobie przerwę w robieniu sd.kfz.251 zu fuss, tylko robilem dwie rzeczy jednocześnie.
 10. Czy te haczyki lepiej przykleić teraz czy po malowaniu?
 11. Czy to powinno być ładnie i równiutko? (Ostatnie zdjęcie)
 12. Może nie na temat budowy modelu, ale nie wiedziałem gdzie indziej mogę się spytać. Jak myślicie kiedy będą znowu produkowane zestawy w tematyce 1 wojny światowej? Z firm takich jak Takom, czy Meng. Np. Mark V.
 13. Już nie jeden raz robiłem coś w inny sposób niż reszta, ale dawałem radę więc tym razem też.
 14. Mam nadzieję że mi powiecie jakie rzeczy można w nim poprawić by lepiej odwzorowywał oryginał. Bo ja na pewno przeoczę pewne rzeczy.
 15. Przykurzyłem go, dodałem rdzy. Mam nadzieję że jest trochę lepiej. Chcę zrobić do niego podstawkę, ale problem w tym, że wizjer kierowcy jest zamknięty więc raczej nie mogę zrobić, że jedzie po jakiejś drodze czy coś. Macie jakieś pomysły na podstawkę?
 16. Jeszcze figurka, to będzie najsłabsze ogniwo
 17. Czy właz dowódcy ma tak wyglądać? Chodzi mi o kolory.
 18. Wiem trochę duża przerwa, ale wracam. Załatałem dziury, zrobiłem "spusty", wyszlifowałem wieżę, dodałem nożyce do żywopłotów, załatałem dziury na przodzie kadłuba po sklejeniu.
 19. Wywierciłem otwory, właśnie łatam dziury nad układem jezdnym. Trochę pokombinuję jak załatać dziurę (zob. zdjęcie)(to tylko przymiarka, żeby wam pokazać o co mi chodzi). Czy to wszystko co miałem na tym etapie, na tym poziomie zrobić? Czy mam już nakładać podkład?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.