Jump to content

Szef

Members
 • Content Count

  165
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Szef

 1. Szef

  T 28 zvezda

  Witam Przepraszam że dopiero teraz wstawiam te zdjęcia. Teraz zaczynają się pierwsze problemy. Waszym zdaniem wszystko przygotować do malowania czy na razie składać P. S Będe malować pędzlem
 2. Szef

  T 28 zvezda

  Witam Złożyłem w połowie zawieszeni. Model będzie malowany na zielono pędzlem .Przepraszam za jakość zdjęcia.Jutro postaram się o lepsze.
 3. Szef

  T 28 zvezda

  Witam W tym warsztacie będę składać ten model
 4. Witam modelarzy w tym smutnym dniu dla mnie Niestety na jakiś czas muszę przerwać swoją modelarskich przygode Spokojnie powróce jeszcze. P. S Co zrobić by farby nie wyschły?
 5. Witam wszystko Niestety swoją modelarskich przygode muszę przerwać 1.Co zrobić z chemią? a) słyszałem że trzeba obrócić pojemniki z farbami obrócić 2.Dla zainteresowanych projektem m41 Walker buldog . On zostanie skończony
 6. Kolejny dzień budowy Walker buldoga Dzisiaj pomalowałem gąsienice. Teraz jest mały problem bo na kanale agtomie gościu umalalował gąsienice i przetarł je patyczkiem kosmetycznym by zrobić efekt tarcia kół. Mi się to nie na całych gąsienicach. Teraz mam pomysł te miejsca umalować gun metalem
 7. Dziękuje za wszelką pomoc . Przepraszam zainteresowanych za zaśmiecanie tematu
 8. Przepraszam,już nie ma obrazka
 9. Teraz z innej bajki Dlaczego na niektórych czołgach montowano wiadra?? P.S Wiem słaby przykład ,ale taki tylko na szybko znalazłem
 10. Szef

  T 28 zvezda

  Gąsienice są plastikowe w kilku kawałkach
 11. Szef

  T 28 zvezda

  Teraz trochę o modelu : Pudełko przedstawia bardzo ładną ilustracje tego czołgu. W pudełku znajdują się ramki zapakowane w jeden woreczek, instrukcja i pędzelek. Nie widzę nadlewek lub śladów po wypychaczach, ale to się dokładnie sprawdzi, przy składaniu.
 12. Szef

  T 28 zvezda

  Witam Zazamcze na początku że narazie go nie rozpoczynam(gdy skończe Walker buldoga to go rozpocznę) . 1.Jak ktoś ma ochotę mogę zamieścić zdjęcia ramek. 2.Jakieś pytania do mnie? 3.Pytania do was: a)Czy weatheringiem kredkami AK jest dobry na początek? b) Czy błoto na gąsienicach może wystarczyć jeden produkt? Np. Ak splatter effects dry MUD acrylic diorama effects. Czy coś innego polecacie? C) Czym robicie okopcenia przy wydechu?
 13. Aha to przepraszam
 14. Po co ci ta informacja
 15. To ślady na taką drabinkę
 16. Narazie jedynym moim błędem jest żle wycięty osłony reflektorów
 17. Mam pomysł żeby dać na jakieś krzaczki i siatkę maskująco (by zakryć błedy)
 18. Dzień dobry Jeszcze szlif wierzy i malowanie.
 19. Mam nadzieje że admin mnie nie zabije
 20. Dzień dobry Daje ten post dlatego że niestety nie będe miał tyle czasu co wcześniej. Chce się dowiedzieć czy Boulton Paul Defiant Mk.I był produkowany w jednym kolorze? (Będzie chyba kolejny po karasiu)
 21. Szef

  PZL p. 11c

  Dziękuję
 22. Szef

  PZL p. 11c

  Dobrze , już poprawiłem post
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.