Jump to content

mavi

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Czy któryś z Szanownych Kolegów nie dysponuje przypadkiem zdjęciami wnętrza policyjnej "Kani"? Chodzi o SN-52XP, bodaj z Krakowa. Interesuje mnie i kabina pilotów i reszta przestrzeni. Przeszukałem net i znalazłem tylko jedno słabe i niepełne zdjęcie. Może kiepsko szukam... Z góry dziękuję za pomoc.
 2. To zdecydowanie najlepszy w tej chwili model "dziewiątki" na rynku. A cena? 60$ to z przesyłką ok. 150 zł. Kolory kalkomanii nie są dobre, ale może to przekłamanie w reprodukcji. Nawet jeśli są złe - coś się znajdzie w zastępstwie . Higly recommended!
 3. Witam. Napisałem wiadomość w "pw", ale albo nie umiem tego robić, albo tepe31 nie odebrał. Mam Ansona Airfixa w zapasach i dodatkowo vacu zestaw oszklenia do niego - produkował to kiedyś lubelski Modelland. Chętnie wyślę to koledze tepe31, jeśli tylko to odkopię. Pozdrawiam i proszę o jakiś kontakt - pogadamy o formie przesyłki. Kasa za model - niekonieczna , mam szafę modeli i zero czasu - mogę niektóre oddać do "obróbki"! Może kiedyś się rozliczymy "przelewem"! Pozdrawiam.
 4. Dobrego 29-go robi się z Italeri + Airfix/Heller. Proces łączenia tych modeli był opisany w Mini Replice. Chodzi głównie o kształt powierzchni sterowych i wloty powietrza. Jeśli nie chcesz się zbytnio "bawić" - model Airfix/Heller jest OK. Jeszcze parę blaszek, trochę pracy i nie ma się czego wstydzić. Kalki są. Tally Ho! Dodam jeszcze, że to MiniReplika nr 22 (6/2001).
 5. mavi

  PZL W-3 Sokół

  Dzięki wszystkim postaram się dotrzeć do tych gazetek!
 6. mavi

  PZL W-3 Sokół

  Witam kolegów modelarzy. Jestem pierwszy raz na forum, ale nowicjuszem w modelarstwie - niekoniecznie. Próbuję stworzyć "Głuszca". Pomóżcie w zebraniu dokumentacji! Przetrzepałem net, trochę znalazłem, lecz brakuje mi zdjęć wnętrz - kabiny pilotów i , bardziej, przedziału transportowego. Może (a na pewno!) ktoś był w Kielcach i "nafocił" Głuszca?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.