Jump to content

Pan Patison

Members
 • Content Count

  179
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Opole
 • Interests
  Szerokie.
 1. No cóż, najpierw najlepiej nauczyć się robić dobre modele niezniszczonych pojazdów... Inaczej wychodzi byle co, które tylko straszy.
 2. Never Ending Story z naszym ulubieńcem Assem w roli głównej. Czy to się kiedykolwiek skończy?
 3. Yyyy? Natknąłem się foty Abramsów z OIF w trójkowlorowym kamo, w służbie USMC, niestety nie mam tych fotek na dysku :|
 4. Zestaw ESCI jest toporny jak diabli, potrzeba sporo przeróbek typu fototr. błotniki(chodzi o sam kształt, nie grubości błotników ESCI), czy zasobniki, które w ESCI mają taaaaakie przetłoczenia i zawiasy, że głowa mała, nowa wieża albo przynajmniej poprawiona, żeby wyglądał jak goła Tamiya. Podsumowując, lepiej nie zawracać sobie głowy i wyrwać Tamiye na allegro. Wiadomo, że drożej, ale póki Dragon nie połaszczy się na T-55(kiedy oni przestaną tłuc to niemieckie żelastwo, Dickermaxy i inne bzdury?), to tak będzie.
 5. Wiem, że się napracowałeś, ale te trzymadełka i "ramka" klocka wyszły tak sobie i troche nierówno. Zrób to na luzie, nie spiesząc się. Co do materiału, to polecam zwyczajną blaszkę z puszki po piwie, oraz plastik 0,1, z którego też bardzo fajnie się dorabia różne bzdury. Pozdro
 6. Yunior-to jest tzw. foundry mark, wszystko jest w porządku i znaczek ma tam być.
 7. Mój też poleży, także nie ma problemu
 8. Paweł, a może chcesz robić serbskiego albo chorwackiego? Byśmy jakiś miniprojekt mogli odstawić jakby co
 9. Pan Patison

  T-72 B

  Edit... Twój post za treść naruszającą regulamin forum zostaje usunięty w całości. Jako ze jest to kolejne twoje agresywne zachowanie dostajesz UPOMNIENIE , na forum publicznym. Admin.
 10. Sorry, nie doczytałem pierwszego postu
 11. Srpski T-55? Super Planujesz jakieś blaszki, poprawianie topornego zestawu ESCI, albo gumiane dopancerzenie? Jeśli chcesz fajne zdjęcia serbskich i chorwackich T-55, to wal na PW.
 12. Pan Patison

  T-72 B

  Grzesiu, a jeden post nad moim raczyłeś ŁASKAWIE przeczytać? Odpowiadałem na post użytkownika Panzer_lehr, nie wypowiadałem się o T-72, którego zdjęcia są zamieszczone w tym wątku. Już nie wspominając o tym, że SKIF nie robi T-72 :f Żadna nowość Czytaj posty dokładnie szanowny panie AS nr.ileśtam, zamiast szukać czegoś, czego można się czepić na siłę. i w rezultacie robiąc z siebie durnia.
 13. Lepiej się streszczać, ale podeschniętą możesz zetrzeć patyczkiem nasączonym terpentyną, jako i ja uczyniłem, kiedy wash wyszedł za mocno, a troche już zasechł. Ale i tak nie zmyłem tak jakbym chciał, i wyszedł nieco za mocny.
 14. Zdecydowanie szlifnij tą wieżyczkę dowódcy.
 15. Pan Patison

  T-72 B

  SKIF to kupa, niepoprawny wymiarowo, przypomina T-55 tylko bardzo ogólnie, odwzorowanie wzmocnień kadłuba pod wieżą i kół jezdnych to w ogólnie totalne nieporozumienie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.