Jump to content

pawel73

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Nysa
 • Interests
  Modelarstwo/ tworzenie stron WWW

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oczywiscie surfacer zawsze pod farbą jest. Moze to kwestia ilosci warstw farby?
 2. No czymś takim to nie próbowałem. Czy to nie zareaguje z farbami typu Gunze H czy Vallejo Air?
 3. Ok. co w rakim razie radzicie? Jak nie Tamiya (tylko taką stosowalem do tej pory) to co?
 4. Właśnie cos takiego. Pod światlo to widać doskonale. ja pomalowałem jeden z modeli lakierem błyszczacym ale niestety było dalej widać. Jeżeli chodzi o wiek taśm to bardzo podobnie.
 5. Tak tak. Czas schniecia to nawet wiecrj niz tydzien albo jeszcze dluzej. Moze to kwestia "starosci" tasmy. Nie wiem juz.
 6. Witam serdecznie. Chcialbym prosic o pomic z użyciem taśmy Tamiya. Problem polega na tym, że po zdjeciu taśmy po malowaniu okazuje sie że taśma zostawia ślady na modelu. Próbowalem tego na farbach Valleyo Air oraz na Gunze - za każdym razem efekt jest ten sam. Widać ewidentnie inny odcień na fragmencie zamaskowanym. Nie wiem co z tym zrobić. Na początku myślałem że da się ti przetrzeć, ale nic nie pomaga. Dodatkowo gdy farba jest z połyskiem w miejscu maskowania to znika cały połylsk. Proszę doradźcie jak temu zaradzić. Chcialem jeszcze dodać że wcześniej nie przypominam sobie takich p
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.