Jump to content

badger

Members
 • Content Count

  322
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo fajna - popzostało tylko pogratulować dobrej roboty.
 2. No i ta imitacja drewna wyszła Ci bardzo dobrze.
 3. Dzięki koledzy - w figurkach to ja mocno początkujacy zawodnik jestem. Może z czasem osiagne jako taki poziom.
 4. Wg podpatrujących była najbardziej obfotografowaną modelką przez panów. Konikowi Dukowi udało się natomiast zarobić wyróżnienie.
 5. Wyszło tak sobie, w zasadzie jestem nawet zadowolony. Koledzy zresztą "wypunktują" wady i zalety figurka. Dziekuję wszystkim za pomoc w warsztacie.
 6. Powoli wyostrzam figurkę na Bytom powinieniem skończyć.
 7. Na razie stanąłem - intensywnie pracuje przy Geschutzwagenie, może znajdę chwilę czasu w tym tygodniu żeby ją skończyć bo chciałem zabrać do Bytomia.
 8. Połysk glossem oczywiście - figurka ma dużo ciemniejszą tonację w rzeczywistości. Jak skończę to popracuję nad zdjęciami.
 9. Powoli figurka się klaruje - niestety coś mi zdjęcia nieostre wyszły (chyba nie dam więcej aparatu dzieciakom ). Mam nadzieje do galerii poustawiac sprzęt na nowo. Pedzelków używam kilibri i cotman'a. Na chwilę obecną pani mi się podoba - może i do Bytomia w celu zgorszenia zabiorę Mam nadzieję, że pomimo braku ostrości coś tam widać.
 10. Zdjęcia robione na kalendarzu, w trasie że tak powiem, teraz mam bardzo mało czasu na modelowanie. Wiem że to cienizna, ale cały czas się uczę. Pytanie: Co wg was powinno się znaleść na podstawce - gabaryt fi 75mm - bo ten bruk zestawowy to jakieś nieporozumienie.
 11. Ściagnę jej makijaż powinno być znacznie lepiej, bo podkreślę oko które się w tej chwili zlało z powiekami w ciemną plamę. Jak dobrze pójdzie to przez wekend powinnem skończyć, potem pomyślę nad jakąś podstawką. Jaka by nie wyszła to zawsze czegoś się nauczę.
 12. To bardziej takie bazy są -wszystko jeszcze się wyrówna - problem jest z oczami są strasznie duże w rzeźbie. Zdjęcia zrobiłem w celu poprzyglądania się zjawisku bo w realu jednak to nie jest duża figurka.
 13. Zacząłem cieniować, ale jakoś tak nie jestem zadowolony, chyba zacznę od nowa
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.