Jump to content

KrzysztofG

Members
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Katowice
 1. to normalnie wycinać skalpelem i podkład też dawać?
 2. Trucknology nierobie okablowania .Mam pytanie do pcv/lub czegoś innego, jaka grubość polisteryny do Przerabiania lub dodania nowych rzeczy się nada.Jeśli zle nazwałem to sorry.
 3. Weź sobie daruj te wypowiedzi w tym temacie .Bo co każda strona jest twoja wypowiedź co są po 2 ,3 emotki.Co nic nie zawierają do tematu.Ja kończe na ten głupi temat tych postów.A że jaka jest godzina to też wszystkich literek nie widać
 4. To ty chyba nie umisz czytać Bilonzo Napisał że nie ma sensu tak robić to napisałem że zrobie tak jak mówisz,Więc
 5. Dzięki Łukasz_G ,Jawkers Napisałęm że zrobie tak jak to mówi Bilonzo że nie ma sensu więc czytaj co pisze
 6. To Zrobie Jak mówisz Macie może foto Silnikó scani v8 480? lub 580
 7. Mam pytanie do was,czy zda test zrobienie pasów dla zbiornika takich Gumy czy jak to sie nazywa to przytrzymania baku? z blaszki z piwa?
 8. Nie chce robić Okablowanie na zawsze chce tylko zobaczyć jak będzie wyglądać
 9. Jak już o Piłce i o tyrbodymomenie,żeby niebyło ja tego zdjęcia niezrobiłem na necie znalazłem http://static0.blip.pl/user_generated/update_pictures/563227.jpg?1255513618
 10. Witam.Aktualizacja z 14 Pazdziernika. Pomalowałem bak Scani 1szą warstwą podkładu,przy ramie troszke porobiłem zrobiłem z przodu ośke zapomniałem jak się to nazywa.Silnik i skrzynia dostana jutro 2 warstwe podkładu.Podkład nie jest najlepszy Niewiem czemu wyjaśniam że to mój 1 Model więc nie będzie tak piękny chce zastosować okablowanie. Oto Zdjęcia created by picasa2html.com
 11. No więc jakbyś czytał co napisałem że dobrze że mi daliście taki wycisk forumowy .
 12. Nie Truck oto mi niechodzi tylko że niepotrzebnie piszesz .Dobra dzięki daliście mi (wycisk),rade czy jak to nazwać .Tylko oto mi chodzi że Dodaj też coś oprócz tego A napewno będzie dobrze.
 13. Dobra sorry za to mam pytanie czy jak się wydłuża /przedłuża rame,używa sie pcv i jakie są to wysokości czy grubości Teraz wam pasuje takie pismo:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.