Jump to content

Darek 1614

Members
 • Content Count

  340
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Modelarze Redukcyjni Łask zgłaszają swoją obecność i jak zwykle przywiozą ze sobą dwie nagrody: - Najciekawszy model lotniczy w kategorii wiekowej Senior; - Najciekawszy model lotniczy w kategorii wiekowej młodzik/junior.
 2. Pudełko powie wszystko. Premiera w Bytomiu, Choć wolał bym w Łasku.
 3. Na razie to tyle powoli przymierzam się do przedziału silników.
 4. Witam wszystkich. Po Iskrze i Irydzie (która powstawała przez trzy lata i niebawem pojawi się na rynku) przyszła kolej na Bielika. Model w pudle wygląda naprawdę obiecująco i jak do tej pory nie mam do czego się przyczepić. Przepraszam za jakość fotek.
 5. Pozwolę sobie zabrać głos w kwestii miejsca i sposobu ekspozycji modeli. Po pierwsze: nie ma w Łasku sali która byłaby w stanie pomieścić taką ilość modeli, poza halą w której były poprzednie edycje. Niestety dwa lata temu rozwiązano szkołę do której owa hala należała. W zeszłym roku podjęliśmy się zwożenia ławek szkolnych i krzeseł z innych szkół aby mimo wszystko konkurs odbył się w dawnym miejscu co kosztowało nas naprawdę dużo wysiłku. W tym roku postanowiliśmy zmienić szkołę licząc, że pomieścimy modele których ilość (biorąc pod uwagę fakt, że w tym samym terminie było Jaworzno)
 6. Postaram się ale chwile to zajmie.
 7. Wracamy do tradycji z lat poprzednich...BAR CEZAR - ok 200m od tegorocznego miejsca konkursu
 8. Zachęcam do odwiedzenia naszej strony www.mrlask.pl i zakładki IX Festiwal tam są zawarte zasady uczestnicwa w Festiwalu i Konkursie. Podstawowa różnica to wymóg posiadania dokumentacji do modelu wystawianego w konkursie.
 9. Modelarze Redukcyjni Łask przytargają ze sobą dwie nagrody: 1. Najciekawszy model samolotu F-16 lub innego o napędzie odrzutowym w kategorii wiekowej SENIOR 2. Najciekawszy model samolotu F-16 lub innego o napędzie odrzutowym w kategorii wiekowej JUNIOR/MŁODZIK
 10. Modelarze Redukcyjni Łask przytargają ze sobą dwie nagrody: 1. Najciekawszy model samolotu F-16 lub innego o napędzie odrzutowym w kategorii wiekowej SENIOR 2. Najciekawszy model samolotu F-16 lub innego o napędzie odrzutowym w kategorii wiekowej JUNIOR/MŁODZIK
 11. Modeli na wysokim poziomie zasługujących na główną nagrodę było wiele ale w tym przypadku zwyciężyły nakład pracy idący w parze z efektem końcowym. Modele SF w pełni zasłużyły na najwyższe wyróżnienie. Jeszcze raz gratulujemy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.