Jump to content

Darek 1614

Members
 • Content Count

  339
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pudełko powie wszystko. Premiera w Bytomiu, Choć wolał bym w Łasku.
 2. Na razie to tyle powoli przymierzam się do przedziału silników.
 3. Witam wszystkich. Po Iskrze i Irydzie (która powstawała przez trzy lata i niebawem pojawi się na rynku) przyszła kolej na Bielika. Model w pudle wygląda naprawdę obiecująco i jak do tej pory nie mam do czego się przyczepić. Przepraszam za jakość fotek.
 4. Pozwolę sobie zabrać głos w kwestii miejsca i sposobu ekspozycji modeli. Po pierwsze: nie ma w Łasku sali która byłaby w stanie pomieścić taką ilość modeli, poza halą w której były poprzednie edycje. Niestety dwa lata temu rozwiązano szkołę do której owa hala należała. W zeszłym roku podjęliśmy się zwożenia ławek szkolnych i krzeseł z innych szkół aby mimo wszystko konkurs odbył się w dawnym miejscu co kosztowało nas naprawdę dużo wysiłku. W tym roku postanowiliśmy zmienić szkołę licząc, że pomieścimy modele których ilość (biorąc pod uwagę fakt, że w tym samym terminie było Jaworzno) ocenialiśmy na max 500 szt. Po drugie: pomimo zapisu, że organizator nie ponosi odpowiedzialności za zaginione lub uszkodzone modele zawsze ustawiamy modele w prostokąt i staramy się w miarę możliwości je pilnować. Na podstawie uwag kolegi "danieloziem" wnioskuje, że lepszym rozwiązaniem będzie ustawienie stołów w rzędy i odpuszczenie sobie pilnowania modeli a przy okazji będzie do nich dostęp z obu stron czyli odpada kolejny problem z wzajemnym zasłanianiem się modeli . Koledze "danieloziem" bardzo łatwo przychodzi słowo "porażka" co mnie lekko dziwi i zaskakuje. Bo tak naprawdę robimy co możemy konkurs się rozwijał i aby pula nagród była z roku na rok większa, bo chyba nie ma w Polsce drugiego konkursu gdzie nagrody nie mieściły się na trzech płytach OSB (łącznie 7mb i 1.5m szerokości) poukładanych niemal jedna na drugiej. Sorki za te negatywne emocje ale po takich słowach biorąc pod uwagę wniesiony wkład pracy motywacja spada do zera. Pozdrawiam kolegę "danieloziem" Darek J.
 5. Postaram się ale chwile to zajmie.
 6. Wracamy do tradycji z lat poprzednich...BAR CEZAR - ok 200m od tegorocznego miejsca konkursu
 7. Zachęcam do odwiedzenia naszej strony www.mrlask.pl i zakładki IX Festiwal tam są zawarte zasady uczestnicwa w Festiwalu i Konkursie. Podstawowa różnica to wymóg posiadania dokumentacji do modelu wystawianego w konkursie.
 8. Modelarze Redukcyjni Łask przytargają ze sobą dwie nagrody: 1. Najciekawszy model samolotu F-16 lub innego o napędzie odrzutowym w kategorii wiekowej SENIOR 2. Najciekawszy model samolotu F-16 lub innego o napędzie odrzutowym w kategorii wiekowej JUNIOR/MŁODZIK
 9. Modelarze Redukcyjni Łask przytargają ze sobą dwie nagrody: 1. Najciekawszy model samolotu F-16 lub innego o napędzie odrzutowym w kategorii wiekowej SENIOR 2. Najciekawszy model samolotu F-16 lub innego o napędzie odrzutowym w kategorii wiekowej JUNIOR/MŁODZIK
 10. Modeli na wysokim poziomie zasługujących na główną nagrodę było wiele ale w tym przypadku zwyciężyły nakład pracy idący w parze z efektem końcowym. Modele SF w pełni zasłużyły na najwyższe wyróżnienie. Jeszcze raz gratulujemy.
 11. Cieszymy się niezmiernie że po raz kolejny mogliśmy gościć brać modelarską z całego kraju i nie tylko. Ilość modeli od kilku lat jest już na pewnym ustalonym poziomie ale jakość wykonania nas ciągle zaskakuje. Zwłaszcza dział lotniczy sprawia że wybór tego najlepszego jest bardzo ale to bardzo trudny. Tym bardziej gratulujemy nagród i zapraszamy na kolejne edycje naszej imprezy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.