Jump to content

Thunderbolt

Members
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Gniezno
 1. SlawiekD, hello. Jestem w wielkim podziwem swojej pracy. To wszystko wygląda naturalny, żywy. Myślę, że czarny kolor to zrobić niemal idealne. Wygląda dość niewyraźny i wieku. Bardzo piękny model i zasługuje na głęboki szacunek.
 2. Dzień dobry ! kolega. Mi bardzo podoba się dynamika i jakość Waszej roboty. Dziękuje. Uważnie i z zadowoleniem przedłużam patrzyć.
 3. Cześć, kolego . Operacja jest przeprowadzona z oszałamiającą precyzją. Takie wnęki wyglądają znacznie ciekawiej. Gratuluję. Bardzo mi się wszystko podoba.
 4. SlawiekD ,cześć. Doskonała decyzja po użyciu błony od niepotrzebnej boazerii przyrządów. ňîďëłâîěĺđč wyjątkowo dobrze wyszły. Z zadowoleniem przedłużam obserwować.
 5. SLAWIEKD, dzień dobry ! Ja bardzo đŕä, że twoja robota nad tym modelem jest oceniona na tyle wysoko. Jak zawsze, twoje modele wyglądają bardzo żywymi i przyrodniczymi. Gratuluję ciebie z tym i życzę w przyszłości twórczych sukcesów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.