Jump to content

qbar

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Gliwice
 1. dzieki nexus ;p jak widac tak ttez sie stalo ;p swoja droga zastanawiam sie - zakupic farbki i bawic sie w malowanie czy jak na pierwszy model lepiej odpuscic? co radzicie?
 2. Więc jak w opisie. Tyle, że jest to mój pierwszy model i efekty pewnie nie będą porażające, a raczej przerażające. Chciałbym jednak jeśliby się ktoś zainteresował, żeby powiedział co jest w porządku... albo inaczej co jest źle a co tragicznie - żebym mógł to poprawić. Model polecił mi sprzedawca w sklepie modelarskim tak 'na początek'. Odradził też zakup farb, mówiąc że najpierw dobrze byłoby zapoznać się ze sklejaniem etc. Chciałbym jednak pobawić się trochę farbami aby model nabrał jako takiego wyglądu, więc cóż możecie poradzić? Oto model: części i trochę tego co udało mi się spartolić...: jak widać model posiada 4 podstawowe farby ale z instrukcji można dojść do wniosku ze tymi 4 kolorami nie da się pomalować od początku do końca samolotu żeby miał konkretny kamuflaż (np. Francja z grudnia '41). Jeśli już zabierałbym się za malowanie to chciałbym to zrobić porządnie... na ile potrafię oczywiście. ah. i jeszcze jeden problem jak widać na 5. fotce jest pewien problem: nie ma osłonki. To brak fabryczny. Jak go usunąć? Chodzi mi dokładnie o to: Za wszystkie rady oraz ostre słowa krytyki dziękuję :p P.S. miejcie na uwadze, że to mój pierwszy model
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.