Jump to content

michi-232

Members
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Interests
  modelarstwo,samochody i uzbrojenie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam! Kolejny updejt, zrobiłem przedni zderzak na wzór wald'a. I nie bijcie za zdjęcia bo aparat nie chciał robić ładnych zdjęć białego .
 2. np. taki http://allegro.pl/revell-piekne-ferrari-enzo-i1676362131.html z lakierami do 80 zł jak tanio wyrwiesz ten model.
 3. Witam! Trzeba zrobić upa: Przód mnie natchnął gdy zobaczyłem fotkę Silvii z przodem r34 i pomyślałem sobie czemu by nie zrobić Silvii z przodem od GT-R : A teraz model który cierpi już ogromne katusze.
 4. Witam! Jeżeli chcesz zkleić pierwszy samochód to polecałbym ci jakiegoś revell'a(te modele się również skleja) musiałbyś wydać do siedemdziesięciu kilku zł. Co do farb to najczęściej używam farb samochodowych dostępne są w mieszalniach farb(koszt zależy od ilości farby, jaka jest potrzebna),Można też używać najzwyklejszych sprayi np. motip do 20 zł.O podkładach ci dużo nie powiem bo używam jako podkład najzwyklejszej szarej farbki Humbrola.
 5. Mam pytanie zrobić jeden wydech czy dwa ?
 6. Updejt Oto przedsmak pełnego body i komory. Dawać takie zdjęcia czy miniaturki.
 7. Ładnie, tylko to zawieszenie jak wyżej pisali.
 8. Spokojnie jeszcze będzie elegancko mam nadzieję że się wyrobię na koniec projektu.
 9. Wnętrze wydawało mi się dziadowskie i trochę zbyt bardzo science-fiction, więc zrobię w pełni profesjonalną "bebechę" i silnik sr20det (Na razie tylko blok silnika i pokrywa
 10. Nie będe rzeźbił w szpachli płaty polistyrenowe i szpachla tylko na łączenia.
 11. Siemka Wpadł mi niedawno do głowy taki pomysł aby niedokończone wraki przerobić na machiny wojenne, jak w filmie pt."death race". Projekt obejmuje trzy modele: -Shelby gt500 revell (Bodajże rocznik 07) -Audi R8 revell -Nissan Gt-r aoshima Mustang będzie wyglądał tak: Audi to będzie mój wymysł. Nad nissanem jeszcze nie myślałem ale pewnie będzie zaopatrzony w jakieś działo. Sory za jakość fotek, robione telefonem ,prosiłbym jeszcze pana moda aby usunął temat z nissanem gt-r.
 12. Witam Żeby nie było że nic nie robię to macie fotkę wnętrza już prawie na ukończeniu.
 13. Nono zaiste zacny projekt się szykuje. Czy ten kolorek to midnight purple?
 14. Kolejny "apdejt". Komora silnika jeszcze będzie trochę poprawek,i takie pytanie z czego można zrobić filtr powietrza
 15. Up! Po kilku miesiącach obijania się coś zrobiłem ,model ma w sobie części z chyba czterech modeli: Fotel Xsara wrc heller Felgi Przód jakieś porsche tamiya felgi tył lexus is-350 fujimi tarcze tył audi r8 revell Więcej nie pamiętam co tam wpakowałem. Model zyskał nieco ordzewienia, otarć i brudu, i lampy w barwach narodowych Przód prowizorycznie zrobiony z kartonu. Wesołych Świąt
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.