Jump to content

Olecki75

Members
 • Posts

  150
 • Joined

 • Last visited

Reputation

7 Neutral

Personal Information

 • Interests
  lotnictwo, modelarstwo, zoologia, żeglarstwo, fotogafia, , strzelectwo.
 • Occupation
  Biolog

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tegoroczną edycję konkursu planujemy na 23-24 października. Obecnie konkurs jest w zaawansowanej fazie przygotowań, jednakże w związku z pandemią istnieje możliwość jego odwołania. Dalsze informacje zamieścimy w najbliższych dniach. Prosimy śledzić wątek na forum oraz stronę http://www.smpaderewski.pl i media społecznościowe.
 2. Patrząc na konstrukcje lotnicze końcówki lat 30-tych takie jak Spitfire cz nawet Bf109 to był może i był trochę szpetny i przestarzały ale w latach, z których się wywodzili się protoplaści bił wyglądem wszystko na łeb. Co by jednak nie mówić to bardzo oryginalna konstrukcja a model i wykonanie - rewelka:-)
 3. Dokładnie, oryginał znam z pokazów (w '91 na Ławicy był w tym malowaniu). Za jasne i za jaskrawe ale i tak model i wkład w jego wykonanie mi się bardzo podoba.
 4. A ja mam, nie widzę Gadżet z brygady RR z zawleczką w anusie. Model cudowny. Siedziałem w oryginale, dokładnie tym. Wspomniana postać Disneya (lewy pylon, pierwszy od kadłuba):
 5. Chyba się odbył: https://www.oskard.tychy.pl/xxx_otwarte_mistrzostwa_slaska_redukcyjnych_modeli_plastikowych
 6. W obecnej sytuacji spowodowanej nagłym wzrostem liczby zachorowań w kraju z przykrością muszę poinformować, że tegoroczna edycja naszego konkursu nie odbędzie się. Do ostatniej chwili myśleliśmy, że konkurs dojdzie do skutku. Dziś jednak zapadła ostateczna decyzja w tej sprawie. Możemy tylko mieć nadzieję, że w przyszłym roku sytuacja się unormuje na tyle, że spotkamy się jak co roku w siedzibie Spółdzielni. Życzymy wszystkim powodzenia w tych dziwnych czasach i do zobaczenia na zawodach. Z modelarskim pozdrowieniem Olek S.
 7. Tegoroczną, XVII edycję Konkursu Plastikowych Modeli Redukcyjnych o Puchar Przewodniczącego Rady Nadzorczej planujemy na 7-8 listopada 2020r. Jednocześnie informujemy, że w związku z ciągle zmieniającą się sytuacją na skutek panującej pandemii koronawirusa istnieje możliwość odwołania konkursu. Dokładniejsze informacje będą zamieszczane już wkrótce tu na forum, na stronie SM im. Paderewskiego w Katowicach ( https://www.smpaderewski.pl/aktualnosci,i177.html ) oraz w mediach społecznościowych. Serdecznie zapraszamy.
 8. XVI Konkurs Plastikowych Modeli Redukcyjnych za nami. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim wszystkim uczestnikom za przybycie i przedstawienie swoich prac. Gratulacje dla laureatów oraz podziękowania dla sponsorów za przekazanie nagród dla Juniorów. Już dziś zapraszamy na następną edycję w przyszłym roku. Kilka fotek z konkursu: https://photos.app.goo.gl/tSpvgQgW5ojqSdJ77
 9. Tornadko robi ogromne wrażenie. Ja osobiście sceptycznie podchodzę do ścioranych modeli (chyba, że na dioramie stoi) bo lubię po prostu stan fabryczny. Może dla tego, że jeszcze nie widziałem tak dobrego modelu?. Wygląda jak na tej fotce z Airliners.net. tak, że jak by w tę fotę wstawiło się w photoshopie powyższy model nie było by różnicy?. Co do utrzymywania Tornad w czystości to obojętnie czy brytyjskie, włoskie, niemieckie czy saudyjskie to zawsze maja ogony osmolone przez rewersy.
 10. Bardzo dobry efekt daje wata perlonowa do filtra akwarystycznego. Najlepiej obrabialna wydaje się z firmy Eheim.
 11. W rzeczy samej, też od razu o tym pomyślałem?.
 12. Koledzy i koleżanki, zawody za pasem, wszystko gotowe na wasze przyjęcie tylko zawodników brakuje?. Czas ucieka nieubłaganie. UWAGA Przedłużmy rejestrację do 14.11.2019r.
 13. Pod poniższym linkiem szczegóły odnośnie zawodów, regulamin i formularz rejestracyjny: https://www.smpaderewski.pl/index.php?id=177&id_skr=517
 14. Też szukałem jak głupi i nie wpadłem, że program będzie w zakładce "przegląd 2019". Na prawdę nie może być zwykła zakładka PROGRAM ??? Przecież to nie test na inteligencje a źródło informacji. Tak nagłośnienie było tragiczne, nawet przy samym miejscu rozdania nic nie szło zrozumieć. Impreza rewelacyjna i na pewno za rok będziemy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.