Jump to content

Marcin_25

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa oraz piękne Starachowice :)
 1. Witam. W wolnej chwili zapraszam na ciekawy dokument o F-117. Fotki z dalszych postępów postaram się dodać w przyszłym tygodniu.
 2. Ok a napisz mi proszę, czy to jest tak, że w momencie gdy kompresor osiągnie ustalone ciśnienie, przestaje pracować ?
 3. Hihi jeśli jest głośny to pewnie byłbym wyganiany z domu i musiałbym malować w aucie
 4. Witam. Noszę się z zamiarem zakupy zasilania do aero. Takie cos znalazłem w necie http://www.narzedziowy.pl/product_info.php?cPath=56_150_222&products_id=47990 . Proszę o poradęczy to będzie się nadawac, bądz proszę o propozycję w rozsądnej cenie.
 5. A napisz do czego folia aluminiowa na skrzydłach ?
 6. Modelik będzie czarny jak Vader(matowy of course) bez udziwnień
 7. Wszystko jest zalane przeźroczystym klejem także nie ma szans żeby coś się urwało Na tym zdjęciu może nie jest to tak dobrze widoczne ale tam jest sporo tej cyny.
 8. Na fotografii faktycznie nie widać cyny ale ona już tam jest . Teraz muszę wymodzić jakiś układ do mrugania diod. Mam jeszcze problem z określeniem kolorów i rozmieszczenia oświetlenia w F-117.
 9. Tak, myślałem już troszkę nad tym. Na pewno po zakończeniu prac nad samolotem zajmę się tym. Samo zasilanie chcę właśnie oprzeć o styk opon z kawałkiem lotniska
 10. "choinka" w sensie faktycznego odwzorowania oświetlenia samolotu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.