Jump to content

tales79

Members
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  IPMS Silesia
 • Occupation
  Handlowiec
 1. Aby móc podziwiać defiladę stojąc przy barierce, to jak wcześniej trzeba być na trasie przejazdu? Teraz nie dałem rady, ale za rok bankowo jadę.
 2. Mamy tutaj generalnie paradoks - model droższy (HB) wydaje się być gorszy.
 3. Zamierzam nabyć model sowieckiej ciężarówki GAZ-AAA, skala 1:35. Wytypowałem 2 modele: firmy Miniart oraz HobbyBoss. Który model będzie lepszy waszym zdaniem? Inboxy wyglądają podobnie, HobbyBoss droższy o te ~25 zł. Miniart ma fajniejsze opony.
 4. tales79

  Leopard 2A5

  Peri nie za wysokie?
 5. tales79

  Leopard 2A5

  A co jeżeli chluśniemy wiadrem? Coś takiego zdarza się, gdy zbyt szybko wjedzie się do rzeki. Swoją drogą jak tak patrzę na zdjęcie czołgu, a konkretnie na miejsce gdzie wkładamy stopę podczas wdrapywania się na kadłub, to na myśl przychodzą mi lejce stosowane na koniach. Czołg - pancerny rydwan. Ileż tu analogi...
 6. tales79

  Leopard 2A5

  Gorzej, jak Corporal upoluje Ciebie ze swojej 120-tki Czy wnętrze wozu jest jakoś zabezpieczone na wypadek dostania się wody tak, jak widzimy na powyższych zdjęciach?
 7. tales79

  Leopard 2A5

  Posłuchajcie od 31:55... Naprawdę, mam nadzieję, że w tym roku do komentowania dopuszczą kogoś kompetentnego...
 8. tales79

  Leopard 2A5

  Na defiladzie zobaczymy (oprócz 2 kompani Leonów naturalnie) Sołę i elementy Reginy
 9. tales79

  Leopard 2A5

  Widzę, że kociaki już spakowane Ciekawe, czy w tym roku będą jakieś nowości. Bo są takie np Krab 2.0, albo stacja radiolokacyjna Soła.
 10. tales79

  Leopard 2A5

  Jakieś szczegóły? Różnice w stosunku do ubiegłorocznej? Mam nadzieję, że odpuszczą sobie BWP
 11. tales79

  Leopard 2A5

  Czy wiadomo coś na temat tegorocznej defilady 15 sierpnia?
 12. tales79

  Leopard 2A5

  Ciekawe, czy to przypadek... Ciekaw też jestem, które miejsce zajęli jankesi. Tak się zastanawiam co jest lepsze. "Wojsko i Technika", czy "Nowa Technika Wojskowa"? btw mało pancerna okładka Ciekaw jestem artykułu o Rakach w porównaniu do artykułu z NTW. W każdym razie gratulacje dla naszych. I pozdrowienia dla "zielonych ludzików"
 13. tales79

  Leopard 2A5

  Jak tam zawody?
 14. tales79

  Leopard 2A5

  Fajnie w tym Żagnaniu. Idziesz sobie po bułkia tu nagle jedzie sobie kompania czołgów na poligon. Ot, zwykły dzień w Żagnaniu
 15. tales79

  Leopard 2A5

  W ciągu 4 dni zajęć z taktyki na kompanii spadła nam 6 razy Defilada będzie, tyle na razie wiadomo. No to niedobrze. Brzmi trochę, jakby wada konstrukcyjna. Widziałem już nawet czołg, w którym koło napędowe ma zamontowany pierścień na wieńcu zapobiegający takim sytuacjom. Czyli w takiej sytuacji przerywamy zabawę i nawlekamy gąskę poprzez jej rozpięcie? Rozumiem, że Bergepanzer nie jest potrzebny, na pokładzie macie odpowiedni sprzęt tj. taki ściągacz do gąsienic. To jest akurat droga na poligon w Żaganiu i przebiega z jednostki na obozowisko na ogólnodostępnej drodze. Zazdroszczę aut
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.