Jump to content

Paweł O.

Members
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Jaworzno
 • Interests
  rower,góry,historia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Kolejny raz fundatorem nagród w naszym konkursie jest wydawnictwo ORLIK czyli jak zawsze ciekawe tematy, pięknie wydane i co najważniejsze dające wiele radości przy budowie modele. A takie modele będą nagrodami w tym roku. Raz jeszcze dziękujemy za wsparcie. Pozdrawiam. Paweł O.
 2. Witam. Teraz będzie bardzo ważne ogłoszenie festiwalowe Od dzisiaj dbając o bezpieczeństwo rejestrujących się zawodników, połączenie ze stroną jest szyfrowane. Używajcie teraz adresu https://www.sielata.com.pl Dzięki temu mamy pewność że tak wrażliwy temat jakim są Wasze dane osobowe będzie dobrze zabezpieczony. Pozdrawiam. Paweł O.
 3. Witam. Po raz kolejny otrzymaliśmy wsparcie od sklepu modelarskiego MARTOLA będzie coś dla tych na lądzie morzu i w powietrzu. Raz jeszcze dziękujemy Pozdrawiam. Paweł O.
 4. Witam. Stoiska handlowe jakich firm będą na naszym konkursie to już prawie wiadomo, można kontynuować prezentację firm które przekazały nagrody na nasz konkurs. Kolejny już raz swoje znakomite dodatki przesłało YAHU MODELS. Bardzo serdecznie dziękujemy. Pozdrawiam. Paweł O.
 5. Witam. Dla tych którzy chcą do nas przyjechać i planują spędzić w Jaworznie cały weekend mam bardzo dobrą informację dotyczącą miejsc noclegowych. Jest jeszcze wolnych około 45 miejsc w pokojach dwu bądź trzy osobowych w hotelu Dalia w Jaworznie. Szczegóły poniżej http://noclegi-dalia.com/ Pozdrawiam. Paweł O.
 6. Witam. Pan Leszek Góra przyjeżdża do nas od dziewięciu już lat, na stoisku Pana Leszka przede wszystkim modele kartonowe wszystkich wydawnictw Polskich a także duży wybór modeli naszych południowych sąsiadów. Poza tym materiały i narzędzia modelarskie. To jak na razie wszystkie stoiska modelarskie zgłoszone na tegoroczną edycję. Czekamy jeszcze na potwierdzenie udziału od czterech firm. Pozdrawiam. Paweł O.
 7. Witam. Swoje stoisko z modelarską galanterią i 1001 modelarskimi drobiazgami będzie miał jak zawsze Przemek Mrożek, tylko dla tych co wybierają się do Niego na zakupy ważna informacja Przemo będzie u nas tylko w sobotę. Pozdrawiam. Paweł O.
 8. Witam. Powoli zbliżamy się do końca prezentacji stoisk handlowych które będziecie mogli odwiedzić podczas trwania festiwalu. W tym roku pojawi się u nas po dłuższej nieobecności Mariusz Szoja ze swoim sklepem, czyli plastik, literatura i inne przyjemności. Pozdrawiam. Paweł O.
 9. Witam. Dzisiaj będzie debiut festiwalowy. Bardzo nam miło gościć na naszym festiwalu sklep VALKIRIA z Katowic. Ich specjalność to figurki i wszystko co figurek dotyczy. Tak więc będzie co oglądać. Pozdrawiam. Paweł O.
 10. Witam. W dalszym ciągu prezentujemy firmy których stoiska handlowe będą podczas trwania Festiwalu Modelarskiego Jaworzno. Myślę że wydawnictwa ANSWER nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Jednym zdaniem kartonowe szaleństwo dla każdego. Będzie też debiut wydawnictwa jako producenta modeli plastikowych czyli Sokół W-3A w skali 1:48. Tradycyjnie już będzie Grand Prix wydawnictwa za najlepiej wykonany ich model. Modele trafia też do puli nagród. Pozdrawiam. Paweł O.
 11. Witam. Swoje stoisko będzie miało również wydawnictwo SKLEJ MODEL, modele kartonowe dla doświadczonych modelarzy jak również modele z serii ,, Sklej swój pierwszy model " dla najmłodszych. Poza tym będzie nagroda specjalna od wydawnictwa za model kartonowy nawiązujący do podboju przez człowieka kosmosu i przypadającą w tym roku pięćdziesiątą rocznicą pierwszego lądowania człowieka na księżycu. Ponadto tym modele od wydawnictwa SKLEJ MODEL będą na warsztatach dla najmłodszych. Pozdrawiam. Paweł O.
 12. Witam. Zgodnie z zapowiedzią strona naszej modelarni już w nowej szacie. http://www.sielata.com.pl/ Z dniem dzisiejszym rusza również rejestracja elektroniczna http://www.sielata.com.pl/#clients Rejestracja on-line będzie prowadzona do SOBOTY 7 WRZEŚNIA do godziny 14.00 wtedy też zakończymy przyjmowanie zgłoszeń modeli do konkursu. Tak więc jadąc do nas możecie zarejestrować jeszcze swoje modele on-line z telefonów. Tak jak pisałem strona jest po gruntownych zmianach jeżeli traficie na jakieś problemy, zwłaszcza zapomniane hasła etc. proszę o cierpliwość i informacje na priv. Będziemy starali się ewentualne błędy na bieżąco usuwać. Pozdrawiam. Paweł O.
 13. Witam. Dzisiaj będzie sklepowo i kartonowo, czyli zapowiedzi ciąg dalszy. Swoje stoisko po raz kolejny będzie miało wydawnictwo EXTRA MODEL. To przede wszystkim proste modele dla początkujących ale nie tylko. Ich modele będą w puli nagród oraz na warsztatach. Pozdrawiam. Paweł O.
 14. Witam. Dzisiaj dalszy ciąg informacji o sklepach które będziecie mogli odwiedzić podczas trwania Jaworznickiego festiwalu. Zawsze po lewej stronie jak wchodzicie do budynku szkoły swoje stoisko ma wydawnictwo WEKTOR. Znajdziecie tam modele kartonowe dla doświadczonych modelarzy ale też dla tych co w kartonowej materii próbują dopiero swych sił poza tym dodatki modelarskie, kartony etc. Podobnie jak w latach ubiegłych wydawnictwo ufunduje nagrodę specjalną ich modele będą w puli nagród konkursowych a modele z serii WEKTOR mini będą dostępne dla najmłodszych na warsztatach. Pozdrawiam. Paweł O.
 15. Witam. Każda poważna impreza modelarska powinna mieć w swoim programie oprócz konkursu i giełdy także warsztaty. Dlatego tez bardzo miło mi będzie Was zaprosić na takowe. Warsztaty dotyczyć będą techniki malarskiej zwanej modulacją kolorów. Opowiadał i pokazywał jak malować tą techniką będzie nasz kolega Jaworznicki modelarz Łukasz Bąk znany też pod nickiem Stojković. Łukasz buduje plastikowe modele broni pancernej, pojazdy cywilne ale też zdarza mu się popełnić modele lotnicze. Warsztaty będą miały miejsce w sobotę 7 września o godzinie 14,30. Bardzo serdecznie zapraszam do uczestnictwa w imieniu Łukasza i organizatorów. Pozdrawiam. Paweł O.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.