Jump to content

marjan

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Gdańsk
 1. a co możecie powiedzieć o nowym Hurricanie? Podobno ma jakieś polskie malowanie?
 2. Czy ktoś coś może powiedziedzieć na temat tych nowości Italeri zarówno Tornadi jak i Mirage czy to nowości czy wznowienia?
 3. marjan

  Muzeum Belgrad

  Link do zdjęć z muzeum lotnictwa w Belgradzie : http://pczapnik.fotosik.pl. W muzeum ciekawa kolekcja zestrzelonych aparatów latających NATO , w razie pytań chętnie odpowiem.
 4. To link do zdjęć w serwisie fotosik pl. na początek dwa małe albumy z Belgradu i Damaszku : http://pczapnik.fotosik.pl. Zainteresowanych proszę o pytania chętnie odpowiem . Mam jeszcze troche zdjęć z Muzeum Lotnictwa w Belgradzie ale to chyba wrzucę do sekcji lotniczej .
 5. marjan

  jaki metalik

  Jakiej farby używacie do malowania "metalik" w polskich samolotach (migi, su) a jakiej do malowania wnętrza kabiny.
 6. Dopiero zaczynam z 1/48 więc pytam bo widziałem że Italerka często wznawia modele a co do jakości zdania podzielone. Widziałe w schematach malowań jedno z wojny w zatoce czy taki staruszek tam jeszce zawalczył? A co polecacie z Italerki w 1/48 raczej z współczesnych
 7. CZy to dobry model- czy jakiś przepak?
 8. Czy jest jakieś inne "mniej widowiskowe" malowanie?
 9. Czy ma ktoś namiary na jakieś sklepy modelarskie w Hamburgu lub Lubece
 10. marjan

  mig 21 1/48

  Tak widzialem ale niestety już nie ma w ofercie .
 11. marjan

  mig 21 1/48

  Czy są dostępne kalki w polskich barwach do miga 21 PF lub MF, poszukuję także malowań, oraz informacji jakich kolorów użyć. Nie mam za batdzo doświadczenia w samolotach ale postanowiłem na jakąś odmiane w życiu pancerniaka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.