Jump to content

ams

Members
 • Posts

  230
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Zagłębie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ams

  Tiger I Tamiya 1:35

  ale po za tym... wszystko ładne :c)... może tylko to mi się nie podoba, że pod "wapnem" powinien być kamuflaż Dunkel Gelb i brązowymi i zielonymi plamami.
 2. ams

  Tiger I Tamiya 1:35

  LOL... Wittmann polował na niemieckie czołgi :c))))
 3. Owszem... jest do zdobycia. Nie Esci tylko reedycja Italieri. Restauracja tego mojego to przez sentyment do dawnych czasów...
 4. Witam, wspominek ciąg dalszy. Przedstawiam 3/4 ton WC51 z ukochanej ESCI. Model wykonany po raz pierwszy dwadzieścia parę lat temu. Podarowałem my drugie życie. Rozklejony, wypłukany i zrobiony od nowa. Tak teraz się prezentuje. Kilka poprawek: osłony reflektorów, pocieniona rama szyby + trochę na niej szczegółów, wycieraczki i przede wszystkim obniżone podwozie. Jak zauważył kol. Zakurzony w swoim poście o tym autku... pozostawione jak je fabryka stworzyła wygląda karykaturalnie. Malowane: Tamiya, Vallejo, pigmenty Mig, oleje Wilder. zapraszam do oglądania.
 5. Dziadek z CMK z zestawu z brytyjskimi czołgistami, czarny pancerniak to Cesar (nie polecam) drugi - nie pamiętam... Pozwalam sobie także na mały "update". Nieco poprawek zgodnie ze słusznymi wg mnie uwagami kol. Piotra. Mocniej pocieniowany dach wieży, nieco tylna płyta, dodana antena, poprawiona jasna plama na burcie i inne figurki. Czołgista z Oriona, piechur Zvezda.
 6. Dzięki Jerzy za cenne uwagi. Popracuje jeszcze nad modelem... Szczególnie nad dachem wieży. Faktycznie, jak się teraz przyglądam to brakuje nieco kontrastu. Wynika to z tego, że boję się przesadzić... Nie chciałbym żeby model wyglądał jak z Warhammera 40k. Może i "liznę" tylna płytę... Co do podstawki... chałupkę to chyba z 10 razy przemalowywalem i nie utrafilem...
 7. Jerzy... Celem dążenia do doskonałości proszę o rozwinięcie uwagi... Z mojego punktu widzenia jak już to raczej jest za jasny... Szczególnie zielone łatki w porównaniu do fotki oryginału...
 8. Figurki czołgistów są tymczasowe. Mała prawka w malowaniu Pea Dot camo. Docelowe Będą za jakiś czas. A dziadek, cóż... bimbrem częstuje "wyzwolicieli" :c))) Jeszcze mała uwaga techniczna... Po zrobieniu fotek zauważyłem, że zielona plama na lewym błotniku jest nieco bardziej intensywna... Próba usunięcia nieudanego weatheringu skończyła się usunięciem także oryginalnej plamki... Po poprawce okazało się na zdjęciu że jest za mało przykurzona. Ten mankament już poprawiłem, ale nie będę zaśmiecał wątku dodatkowymi fotkami.
 9. Dzięki... Faktycznie! Dzięki za zwrócenie uwagi ... Poprawiam... :c)
 10. Witam szanownych... znowu Tygrys. Tym razem ze znanej fotografii, w nietypowym malowaniu. Zawsze chciałem takiego zrobić i stało się... Jako, że wcześniej nie robiłem tak ubłoconego pojazdu więc do tematu podchodziłem jak do jeża. No ale skończyłem, więc pokazuje. Jak wyszło oceńcie sami. Model to Revell, Dodatki RB model: lufa, blaszki to zbieranina z pozostałości, Liny plecione własnoręcznie. Malowany Tamiya, + Pigmenty ii żywice MIG, oleje Wilder. Zapraszam do obejrzenia. Fotka inspirująca I reszta:
 11. Kurdeee!! Fajny afrykańczyk! Podoba się.
 12. Udało mi się wykonać fotki w lepszych warunkach oświetleniowych. Ponieważ realniej oddają wygląd modelu pozwalam sobie je dodać.
 13. Nooo... Panie Jerzy... Śliczny ten szkrabek. Bardzo podoba mi się jakość wykonania jaką prezentuje twój model... Proszę o więcej. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.