Jump to content

bilbopl

Members
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. Po długiej nieobecności, próba zrobienia dyszy. Jutro jeszcze podłubie przy niej bo na razie to trochę jak wieża szachowa wygląda [/img]
 2. Ło matko w zestawie mastercrafta jest to czysty gładki "walec" Ponacinałem rowki ale widać to za mało, jutro odrywam i biorę się za rzeźbę ewentualnie jakieś pomysły, podpowiedzi jak to zrobić ?
 3. a jakaś podpowiedź? w jakim kontekście?
 4. AAA już kumam dzisiaj poprawię, dzięki. edit: Chyba coś w ten deseń tak? Zdjęcia mizerne bo komórką robione ;)
 5. Trochę szpachli, pogłębione linie, i kilka nowych elementów:
 6. No to trochę szpachli pójdzie na ten model skrzydła lekko cofnięte nie wiem czy nie za mało czasem, stateczniki także lekko cofnięte do tyłu i pochylone. Jutro dalszy ciąg szlifowania Duże fotki: http://mefi.nazwa.pl/diablo/albums/userpics/10001/20110315_008.jpg http://mefi.nazwa.pl/diablo/albums/userpics/10001/20110315_009.jpg http://mefi.nazwa.pl/diablo/albums/userpics/10001/20110315_010.jpg Pozdrawiam
 7. Jak w temacie, F16. Pierwsze warsztatowe fotki: Moje dziwne kombinacje z fotelem I kadłub po pierwszym szlifowaniu szpachli: W końcu zaopatrzyłem się w matowy lakier także ten model nie będzie już z serii świecących się jak psu jajca ;)
 8. Chyba ciut lepsze foto, no ale cóż fotka modelu nie zmieni : pozdro
 9. Jak w temacie SU-17UM czyli kolejny świecący model w moim wykonaniu . Niewiele fotek, niewiele widać no i raczej dużo mu brakuje do ładnego modelu. Model wykańczany na "szybciora" w przerwach na zmianę pieluch bo mi się maluszek urodził . Następny na warsztat wchodzi F16. Foto: już poprawiam
 10. Kolejny świecący się model wykonany przezemnie, niestety próby wash-u (temperowe farby) spełzły na niczym i zrezygnowałem z niego bo mi najzwyczajniej w świecie nie wychodził ;/ Może na kolejnym modelu... Kilka poglądowych foto:
 11. Pierwsze próby Wash-a nie wiem czy to tak powinno wyglądać :/ nigdy tego nie robiłem...
 12. Chciałbym zaprzeczyć... Kurcze nie mam żadnego lakieru matowego, jaki najlepiej do malowania pędzelkiem? nadawałby się jakiś zwykły taki z mieszalni lakierów?
 13. Kolejna pojedyńcza fotka ;p kalki + sido.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.