Jump to content

Michał M.

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Gniezno
 1. Witam. Chciałbym zaprezentować mój ostatnio skończony model wraz z podstawką. Man produkcji Herpy, ślady eksploatacji zrobione pigmentami MIG, washem Vallejo oraz farbkami Pactra.
 2. Truckerek i Bilonzo, ja też zostałem wysłany do psychiatryka. Niedługo to bany będą rozdawać bo masz inne zdanie niż wszyscy...
 3. Już za późno, ale dam jej na kabinę biały gryf.
 4. Pomalowałem co nie co w Scanii czarnym Motipem. Mam poważny dylemat czy malować kabinę na czarno lub biało... Ten biały ma coś w sobie. ;) Lampy: Dach: Pozdrawiam i zapraszam do komentowania. P.S. Wiem, spier***iłem schowek...
 5. Michał M.

  MAN M90

  Szkoda że model robisz na "odpieprz" bo gdybyś się przyłożył to wyszedł by fajny.
 6. No to wyszło na dobre że zerwałem te obejmy.
 7. Aaa, o to chodziło. Ja już od samego początku lubię postawić sobie poprzeczkę dość wysoko.
 8. Te moje obejmy mają równą szerokość ale na fotce tego nie widać. Nie będę nic więcej przy nich robił w tym modelu bo to mój pierwszy model ale w następnym zrobię tak jak 1:1.
 9. Jeden zbiornik gotowy, teraz tylko pomalować "zakrętkę" i wsio. A tu drugi który w porównaniu do stanu wyjściowego wygląda za*ebiście, to co użytkownik Iraz z nim zrobił to był kosmos, poklejony, malowany kilka set razy itp. Wszystko takie zakurzone bo szlifowałem zbiornik i pył poleciał na Szkanie. Pozdro.
 10. Co ja będę mówił, pierwszy model, większość z was już go pewnie widziała na innych forach. Te międzyosiówki od Italeri to badziewie, wzorowałem się na tych Smala. ;) Szpachla przez noc wyschnie i jutro je wyszlifuje. Idealnie pasują. Teraz fotele , za które mnie zabijecie pewnie. Jeszcze nie skończone. ;) Wzór: scania.pl Moja opcja... No i jeden ze zbiorników od Adriana, gotowy do malowania. Obejmy zrobię swoje. ;) No i przymiarka całości: Uhuhuhuhu ale się żem rozpyndził... Pozdro.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.